M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1712: Nieznane fakty z dochodzenia Marcina w sprawie oprawcy Basi krok po kroku! Bogaty Sowiński wykpi się ze wszystkiego – ZDJĘCIA, WIDEO

Z "M jak miłość" wyszły na jaw nowe fakty na temat śledztwa Marcina (Mikołaj Roznerski), który będzie szukał śladów oprawcy Basi (Gabriela Raczyńska)! W 1712 odcinku serialu detektyw Chodakowski weźmie się za sprawę metodycznie i - w odróżnieniu od policji - będzie miał prawdziwe sukcesy! Znamy całe śledztwo Marcina, krok po kroku! Jak wpadnie na trop Filipa (Kacper Zalewski)? Czy tatuś gwałciciela, bogaty Sowiński (Konrad Jałowiec) wykpi się ze wszystkiego? Sprawdź, co już wiemy i zobacz co się wydarzy w 1712 odcinku "M jak miłość" - w GALERII ZDJĘĆ!

 "M jak miłość" odcinek 1712 - poniedziałek, 27.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1712 odcinku "M jak miłość" Paweł będzie załamany działaniami policji w sprawie poszukiwań oprawcy Basi. Jak pamiętamy, przybrana córka Zduńskiego wsiadła do samochodu młodego bogacza, który sprzedał jej bajeczkę o leku dla mamy. Filip twierdził, że zgubił trasę i ufna Basia, nieco wbrew sobie, zgodziła mu się pomóc. Finał tej historii był tragiczny - zwyrodnialec próbował ją zgwałcić, a następnie porzucił nieprzytomną w lesie i zniknął. Szczęście w nieszczęściu, że Zduńscy przyjaźnią z Marcinem, a on zgodził się wytropić dla nich zaginionego przestępcę. Ujawniamy tajemnice śledztwa Chodakowskiego, krok po kroku!

Jak poinformował dwutygodnik "Świat seriali" Marcin aktywnie włączy się do sprawy poszukiwań gwałciciela już w 1712 odcinku "M jak miłość" i od razu będzie miał efekty! Jakie kroki wykona Chodakowski, aby dopaść Filipa?

Tak Marcin w "M jak miłość" znajdzie oprawcę Basi  

Najpierw Chodakowski w 1712 odcinku "M jak miłość" zdobędzie nagranie z kamer sklepu, który znajduje się w pobliżu napadu. To tam Basia czekała na przystanku i podjechał do niej Filip. Okaże się, że kamery wyraźnie zarejestrowały auto i jego numery rejestracyjne! Dzięki temu szybko uda się ustalić, że samochód należy do biznesmena Sowińskiego. Ale na tym nie skończy się śledztwo. 

Marcin w 1712 odcinku "M jak miłość" poszuka śladów młodocianego bandyty także w sieci. Tu znajdzie ZDJĘCIA z imprezy, która odbyła się w domu Sowińskiego, a na których króluje Filip! Basia natychmiast pozna zwyrodnialca, kiedy Marcin pokaże jej materiał. 

Sowiński w "M jak miłość" zaśmieje się policji w twarz

W tym momencie do sprawy w 1712 odcinku "M jak miłość" dołączy się aktywnie policja, ale bogacz Sowiński wykpi się ze wszystkiego. Biznesmen będzie krył synalka przed wymiarem sprawiedliwości i wtedy wybierze się do niego Paweł... 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1710: Magda po wypadku Andrzeja pozna w szpitalu potworną diagnozę o stanie Budzyńskiego - ZDJĘCIA

M jak miłość. Zemsta Pawła na oprawcy Basi. Aresztują Zduńskiego, bo ojciec gwałciciela sprowokuje go do bójki
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze