M jak miłość. Nowa rola Anny Muchy. Znów zagra z Filipem Bobkiem! - ZDJĘCIA

i

Autor: AKPA M jak miłość. Nowa rola Anny Muchy. Znów zagra z Filipem Bobkiem! - ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość. Nowa rola Anny Muchy. Znów zagra z Filipem Bobkiem! - ZDJĘCIA

Sensacja wśród gwiazd "M jak miłość" i "BrzydUli"! Anna Mucha, serialowa Magda Budzyńska i Filip Bobek - Marek Dobrzański, mąż najsłynniejszej w Polsce Uli (Julia Kamińska), znów zagrają razem! Czujni fani seriali pamiętają na pewno, że ta para pojawiła się już razem na ekranie w "Prosto w serce". Zagrali tam parę ze snów - ona ubogą i zadziorną bokserkę, on milionera o złotym sercu. W kogą wcielą się tym razem Mucha i Bobek?

Gwiazda "M jak miłość" znów w parze z Filipem Bobkiem! Kim będzie Anna Mucha u boku Marka z "BrzydUli"?

Anna Mucha, Magda z "M jak miłość" - opublikowała na swoim profilu na Instagramie tajemnicze ZDJĘCIE, na którym znów widać ją z Filipem Bobkiem! Gwiazdor "BrzydUli" już raz miał szczęście zostać partnerem Muchy w TVN-owskim serialu "Prosto w serce". Byli tam parą z amerykańskich snów - on bajecznie bogaty i niesamowicie dobry, ona uboga, ale zadziorna. Oczywiście połączyła ich wielka miłość, niczym Julię Roberts i Richarda Gere w "Pretty woman". W kogo wcielą się Mucha i Bobek tym razem - zobacz w GALERII ZDJĘĆ! 

Idealna odskocznia od Budzyńskiego

Magdę w "M jak miłość" czeka w nowym sezonie wielkie rozczarowanie mężem, Andrzejem Budzyńskim. Prawnik zdradził żonę z koleżanką po fachu, Julią i niebawem zobaczymy porażające konsekwencje. Na szczęście wygląda na to, że Mucha będzie mogła odpocząć od łez u boku Bobka - znów będą parą i do tego "prawie" idealną!  

Nie przegap: M jak miłość. Taką Frankę zobaczymy w nowym sezonie? Dominika Kachlik nieźle zaszalała z fryzurą – ZDJĘCIA

M jak miłość. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022

Prawdę o nowej roli ujawniła gwiazda "M jak miłość" na swoim profilu na Instagramie. Na ZDJĘCIU Muchy widać za jej plecami Bobka, a opis aktorki rozwiewa wszelkie wątpliwości. 

Gdzie oglądać Muchę z Bobkiem?

- Będziemy małżeństwem @o_mali_co_udanym - zdradziła Mucha i oznaczyła swojego scenicznego partnera: @filip_bobek. 

Gwiazdorzy "M jak miłość" i "BrzydUli" tym razem zagrają małżeństwo na jednej z teatralnych scen. 

Zobacz także: Tajny ślub Lilki z M jak miłość? Monika Mielnicka odebrała kosmicznie drogą suknię! To on będzie jej mężem? – ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze