M jak miłość. Taką Frankę zobaczymy w nowym sezonie? Dominika Kachlik nieźle zaszalała z fryzurą – ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm/Instagram M jak miłość. Taką Frankę zobaczymy w nowym sezonie? Dominika Kachlik nieźle zaszalała z fryzurą – ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość. Taką Frankę zobaczymy w nowym sezonie? Dominika Kachlik nieźle zaszalała z fryzurą – ZDJĘCIA

Franka z "M jak miłość" lubi szokować stylizacją. Podczas przerwy na planie "M jak miłość" Dominika Kachlik co jakiś czas pokazywała się w zupełnie nowym wydaniu, a fani zamierali z wrażenia. Czy taką właśnie, nową Frankę zobaczymy w kolejnym sezonie "M jak miłość"? Czy zniknie urocza blondynka z burzą blond włosów, a na jej miejscu pojawi się ciemnowłosa piękność z szaloną fryzurą? Znamy prawdę i wiemy jak będzie wyglądała żona Pawła (Rafał Mroczek) w nowym sezonie serialu - zobacz co ma głowie Kachlik w GALERII ZDJĘĆ!

Nowa Franka w "M jak miłość"? Ta fryzura powali fanów Dominiki Kachlik - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Frankę w "M jak miłość" czeka ciężka przeprawa w nowym sezonie. Paweł w końcu dowie się o porzuconym synu Zduńskiej, Adamie, a dojdzie nawet do tego, że panowie spotkają się. Jak pokazano w ostatnich przed wakacjami "Kulisach M jak miłość" poleją się łzy Franki, która będzie błagała męża o wybaczenie i nie wiadomo jak to się skończy. Pewne jest także, że Zduńska w nowym sezonie trafi do szpitala! Tymczasem Kachlik łapie ostatnie chwile wolności poza planem i zaszalała z fryzurą. Czy to oznacza, że w nowym sezonie serialu pokaże się zupełnie odmieniona?

Unikalna fryzura Franki z "M jak miłość"

Zduńska z "M jak miłość" lubi szaleć z wizerunkiem, a że jest piękną kobietą, we wszystkim jej ładnie. Tym razem jednak Kachlik pokazała na głowie coś naprawdę unikalnego - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Zobacz też: Krzysztof Kwiatkowski odejdzie z M jak miłość? Jakub Karski śmiertelnie chory! To były jego ostatnie zdjęcia na planie serialu - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Na ZDJĘCIU, które Franka z "M jak miłość' pokazała na swoim profilu na Instagramie ma gładko do tyłu uczesane włosy, ale z boku trzyma w ręku coś szalonego. Gdyby taką żonę zobaczył Paweł, niewykluczone, że wybaczyłby jej wszystko!

Franka w "M jak miłość" ukryje się pod włosami?

Kachlik właśnie wróciła na plan "M jak miłość: Uspokajamy fanów serialu - w windzie serialowa Franka wygląda jak do tej pory. Długie blond włosy spadają na ramiona żony Pawła. Może to lepiej, bo będzie miała się czym zasłonić, kiedy będzie "palić się ze wstydu" w nowym sezonie?

Sprawdź także: Tajny ślub Lilki z M jak miłość? Monika Mielnicka odebrała kosmicznie drogą suknię! To on będzie jej mężem? – ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze