M jak miłość

M jak miłość. Nowa miłość Argasińskiego to matka znanej lekarki?! Nie wyjdzie mu z Martą, ale nie odpuści - ZDJĘCIA, WIDEO

W "M jak miłość" Argasiński (Karol Strasburger) nie odpuści pomysłu, aby upolować sobie nową miłość. Jeszcze przed wakacjami zabrał się za uwodzenie Marty (Dominika Ostałowska), ale powrót Jacka Mileckiego (Robert Gonera) może mu te plany pokrzyżować. Jednak perfidny Jerzy nie da się tak łatwo wykiwać i spróbuje z inną bohaterką, matką znanej lekarki. Czy nowy romans Argasińskiego w "M jak miłość" pozwoli mu w końcu zapomnieć o Patrycji (Alżbeta Lenska)?

M jak miłość. Argasiński zacznie uwodzić znaną bohaterkę! Nie będzie to Marta

W "M jak miłość" Argasiński dal się poznać z jak najgorszej strony. Perfidny ordynator zaczął od bezwzględnego traktowania pracowników szpitala, a szczególnie Anety (Ilona Janyst), która miała inne ambicje, niż zostanie jego kochanką. Później poznaliśmy Jerzego jako wyjątkowo okrutnego męża Patrycji, którą z jego szponów uwolnił syn Marty, Łukasz (Jakub Józefowicz). Zapowiada się na to, że w nowym sezonie sagi Mostowiaków Argasiński nie zmieni tego towarzysko-rodzinnego kręgu w poszukiwaniu nowych wrażeń. Czy uda mu się znaleźć prawdziwą miłość?

Ordynator w "M jak miłość" jeszcze przed wakacjami zaprosił Martę na randkę. I nie wiadomo do końca, co by z tego wynikło, gdyby nie fakt, że do serialu powraca pierwszy mąż Wojciechowskiej, Jacek Milecki! Pojawienie się mężczyzny, o którym Marta do dziś mówi, jako o miłości swojego życia, raczej pokrzyżuje plany romansowe Argasińskiego. Co zatem wykombinuje ordynator?     

W "Kulisach M jak miłość" widzimy niegdyś podłego ordynatora z wielkim bukietem kwiatów, skradającego się do drzwi znanej bohaterki. Zdradzamy, że przyłapie go na tym matka Anety, Iwona (Hanna Śleszyńska)! Czy to ona właśnie stanie się nowym obiektem uczuć Jerzego? A może tylko go przyłapie z kwiatami dla innej wybranki? Przekonamy się uważnie śledząc nowe odcinki serii!

Nie przegap: M jak miłość. Szokujący powrót Mateusza! Młody Mostowiak nie tylko zmieni się nie do poznania, ale zrobi coś wyjątkowego - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Najnowsze