M jak miłość Nowa Lenka okrutnie cierpi na planie! Wszystko przez zmyłkę produkcji - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość Nowa Lenka okrutnie cierpi na planie! Wszystko przez zmyłkę produkcji - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość. Nowa Lenka okrutnie cierpi na planie! Wszystko przez zmyłkę produkcji - WIDEO, ZDJĘCIA

Na plan "M jak miłość" właśnie weszła nowa Lenka (Olga Cybińska). 13-letnia aktorka zmieniła w roli młodej Zduńskiej Marysie Głowacką i nagrywa sceny do nowych odcinków sagi rodu Mostowiaków, które zobaczymy zaraz po wakacjach. Okazuje się, że 13-letnia Olga Cybińska musi się nieźle nacierpieć, żeby dobrze wypaść przed ekranem. Wszystko przez jedną zmyłkę produkcji "M jak miłość"! Sprawdź, co mówi nowa Lenka na WIDEO i zobacz dzieci Zduńskich na planie w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość". Nowa Lenka na planie cierpi katusze! Po co to wszystko?

W roli Lenki w "M jak miłość" kilka miesięcy temu Marysię Głowacką zastąpiła Olga Cybińska. Zanim do tego doszło produkcja "wysłała" najstarszą córkę Zduńskich do sanatorium i zanim znalezioną nową aktorkę, czas bohaterki poza domem znacznie się przedłużał. W końcu nowa Lenka pojawiła się na planie i faktycznie dziewczynka jest idealnie dobrana, wygląda jak siostra poprzedniczki! Teraz młodziutka aktorka nagrywa sceny do nowego sezonu i okazuje się, że okrutnie przy tym cierpi. Dlaczego? 

Dzieci Zduńskich z "M jak miłość" cierpią z gorąca 

- Ucięłam sobie pogawędkę z moimi dziećmi serialowymi, które mówią mi, że... - zagaiła Kinga z "M jak miłość" na planie. 

- Jest bardzo gorąco! - Olga Cybińska i Olek Bożyk wykrzyknęli razem.  

I nie byłoby w tym nic strasznego, gdyby nie fakt, że dziecięce gwiazdy w "M jak miłość" za chwilę będą musiały się jeszcze dodatkowo poubierać! Dlaczego?

Zobacz też: M jak miłość. Katarzyna Cichopek znów zabrała dzieci na plan! Marcin Mroczek nieźle jej przyciął - ZDJĘCIA, WIDEO

- A dlaczego macie długie spodnie? Jeansy, po co? - pyta dzieci Cichopek. 

- Zaraz jeszcze będę musiała bluzę założyć, bo zimno jest tak bardzo... - odpowiada Cybińska ze smutną miną. 

- O co w tym chodzi? Wytłumaczcie mi! - dopytuje Kinga z "M jak miłość".  

- Magia ekranu - rzuca Olek Bożyk z przekąsem.

To nie lato, a wiosna!

W końcu Cichopek wyjaśnia za swoje dzieci z "M jak miłość". - Chodzi o to, że kończymy nagrywać sceny, które zaczęliśmy w maju. A w maju było chłodno, więc teraz musimy nosić te ubranka, a dzisiaj jest chyba najgorętszy dzień ze wszystkich...

Aktualnie na planie "M jak miłość" nagrywane są wydarzenia z wiosny 2022 roku, więc wszyscy aktorzy muszą się dostosować i udawać, że mają wiosnę, a nie pełnię lata.  

Nie przegap: M jak miłość. Kinga i Piotrek dzielą się radosną nowiną. Cichopek i Mroczek przeżywają to razem - ZDJĘCIA

M jak miłość Nowa Lenka okrutnie cierpi na planie! Wszystko przez zmyłkę produkcji
Najnowsze