M jak miłość. Kinga i Piotrek dzielą się radosną nowiną. Cichopek i Mroczek przeżywają to razem - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Kinga i Piotrek dzielą się radosną nowiną. Cichopek i Mroczek przeżywają to razem - ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość. Kinga i Piotrek dzielą się radosną nowiną. Cichopek i Mroczek przeżywają to razem - ZDJĘCIA

2022-07-19 14:40

Piękny czas Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) z "M jak miłość". Aktorzy słodzą sobie na planie serialu i nie szczędzą miłych słów. Jest ku temu dobra okazja, a Cichopek i Mroczek z uśmiechem ogłaszają radosną nowinę. Oboje są sobie bardzo bliscy, grają Zduńskich od początku istnienia "M jak miłość" i zżyli się ze sobą na tyle, że mogą cieszyć się wspólnymi sukcesami i wyjątkowymi chwilami. Nowe odcinki serialu przyniosą zmiany, ale teraz z twarzy Cichopek i Mroczka nie schodzą szerokie uśmiechy. Zobacz ZDJĘCIA.

Piękne chwile na planie "M jak miłość". Cichopek i Mroczek nie mogą się powstrzymać od uśmiechu 

Kinga i Piotrek występują w "M jak miłość" od początku istnienia serialu, a Zduńscy przeżyli ze sobą już ponad 20 lat! Nic dziwnego, że aktorzy zdążyli się zaprzyjaźnić także prywatnie i cieszyć się wspólnymi sukcesami oraz wyjątkowymi chwilami. Taki właśnie moment nadszedł w życiu Marcina Mroczka, który wraz z bratem Rafałem Mroczkiem, skończyli 40 lat! Serialowa Kinga nie mogła się powstrzymać od gratulacji i przy okazji wyszło na jaw, że oboje mają powód do radości!

- A ktoś tu miał urodziny i skończył 40 lat! Jak, kiedy, gdzie? - relacjonuje uśmiechnięta Katarzyna Cichopek. - Nie wiem kiedy, gdzie, ale w ogóle nie wyglądam! Zobacz! - żartuje aktor. - Nic a nic, jesteś nówka sztuka - ocenia Cichopek. - Jeszcze się przyzwyczajam do tego, nie jest łatwo, myślałem, że będzie łatwiej. (...) Ktoś niedługo tu do mnie dołączy - przypomina Mroczek i obejmuje koleżankę z planu "M jak miłość", z czego wynika, że aktorzy dzielą się wspólną nowiną i tym, że oboje świętują w tym roku tak ważną datę! - Poznaliśmy się jak mieliśmy 17 lat! Ty miałeś już 18, ja jeszcze nie - tłumaczy serialowa Kinga.

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach. Syn Franki dołączy do rodziny Zduńskich! Wyjdzie na jaw kto jest ojcem Adama - ZDJĘCIA

Zduńscy w nowym sezonie "M jak miłość". Co się wydarzy?

Kinga i Piotrek mają za sobą sporo wzlotów i upadków w "M jak miłość", ale jedno jest pewne - ich miłość przetrwa wszystko, W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej szykuje się prawdziwy kryzys. Nie chodzi o ich małżeństwo, a pomoc Magdzie (Anna Mucha), która dowie się o zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek). Kinga i Piotrek spędzą sporo czasu w siedlisku, gdzie postanowią wspierać przyjaciółkę. Chociaż oboje nie zająknęli się, że wiedzą o zdradzie Budzyńskiego, jak widać ich zatajanie prawdy nie odbije się na przyjaźni z Budzyńską. 

Przeczytaj: M jak miłość. Wpadka z dzieckiem Anety w nowym sezonie. Fani znów wytykają głupotę scenariusza

M jak miłość. Tajemniczy czarny namiot w siedlisku! Tylko u nas: Katarzyna Cichopek zdradziła, co tam jest
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze