M jak miłość

M jak miłość. Nowa kobieta w życiu Marcina! Uratuje skatowanego Chodakowskiego w kolejnym sezonie - ZDJĘCIA

2024-05-21 22:09

W nowym sezonie "M jak miłość" Marcin nie zginie, więc Mikołaj Roznerski nie odejdzie z serialu! Ale na tym koniec dobrych wiadomości. Bo po tym co Chodakowski przeżyje po porwaniu przez gangstera Roberta (Kamil Drężek) i jego ludzi, czeka go długa walka o powrót do rodziny - Kamy (Michalina Sosna), dzieci i dawnego życia. Ratunkiem dla skatowego Marcina, który w nowych odcinkach "M jak miłość" we wrześniu ucieknie z pułapki Roberta, będzie tajemnicza kobieta. W tej roli pojawi się Magdalena Turczeniewicz. To ona pomoże Marcinowi, opatrzy mu krwawiącą ranę na głowie i jako pierwsza usłyszy, że Marcin straci pamięć... Jak nowa kobieta wpłynie na dalsze losy Marcina? Zobacz ZDJĘCIA i sprawdź, co ujawnił zwiastun "M jak miłość".

Czy Marcin w nowym sezonie "M jak miłość" odzyska pamięć i drogę do domu?

Marcin nie umrze w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej! Potwierdzi to zwiastun nowego sezonu "M jak miłość", który ujrzy światło dzienne po emisji ostatniego 1808 odcinka w TVP2 we wtorek, 21.05.2024. Ale dzięki temu, że finał sezonu jest już dostępny na VOD.TVP.pl, to można już teraz zobaczyć co stanie z Marcinem, który zostanie porwany, uwięziony przez Roberta w magazynie na odludziu i bestialsko pobity. Aż do momentu, gdy szef mafii będzie przekonany, że Marcin zabił!

Chodakowski nie zginie, a nowy sezon "M jak miłość" będzie dramatyczną walką Marcina o powrót do Kamy, dzieci i domu. Okrutnym zrządzeniem losu okaże się jednak, że ciężkie obrażenia głowy wywołają u Marcina amnezję! Straci pamięć, nie będzie wiedział, kto go tak pobił, nie przypomni sobie ani Kamy ani dawnego życia.

Brzmi to absurdalnie, to wydarzenia, które czekają Marcina w nowych odcinkach "M jak miłość" będą popisem wyobraźni scenarzystów! Dramat będzie gonił dramat, a biedny Chodakowski zgubi się w lesie po ucieczce z pułapki Roberta. Wybawieniem dla Marcina, który po wyjściu z lasu będzie błąkał się po drodze stanie się tajemnicza nieznajoma. Zagra ją Magdalena Turczeniewicz.

W nowym sezonie "M jak miłość" przerażona kobieta, na widok pobitego Marcina z krwawiącą raną na głowie, zatrzyma się swoim samochodem.  - Co pan tu w ogóle robi na środku drogi? - zapyta. - Nic nie pamiętam... - odpowie wycieńczony, zakrwawiony Chodakowski.

Poszukiwania porwanego Marcina w odcinkach "M jak miłość" po wakacjach będą trwały przez pierwsze odcinki września. Niestety policja nie wpadnie na żaden trop. Czy Marcin po stracie pamięci znajdzie schronienie u kobiety, która go uratuje? To się wyjaśni dopiero w kolejnym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej.

Koniec M jak miłość. Marcin zginie? Okrutna zemsta Roberta po ucieczce z więzienia! Zabije go?
Listen on Spreaker.
Najnowsze