M jak miłość

M jak miłość. Nowa Ania będzie drugą Eryką w życiu Marcina? Uratuje jej życie, a to nie koniec podobieństw - ZDJĘCIA, WIDEO

W "M jak miłość" nadciąga wielka miłość Marcina (Mikołaj Roznerski)! Niepełnosprawna Ania (Alina Szczegielniak), siostra Kamy (Michalina Sosna) może zastąpić Chodkowskiemu kochaną Erykę (Marta Juras)! Zacznie się od tego, że Marcin uratuje jej życie, identycznie jak miało to miejsce w przypadku panny Bufford. Ania z miejsca zakocha się w Marcinie, ale to nie koniec podobieństw do ślicznej Eryki! Jak pamiętamy, w Chodakowskim w "M jak miłość" zakochały się obie siostry Bufford, Eryka i Janka (Joanna Osyda). Tym razem stanie się identycznie! Czy Marcin pokocha uratowaną Anię? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

Nowa Ania będzie dla Marcina rugą Eryką?! Jest tyle podobieństw, że aż strach!

W 1744 odcinku "M jak miłość" Marcin uratuje niepełnosprawną Anię. Stanie się podczas akcji Marcina i Jakuba, którzy ścigać będą w parku przestępcę. W trakcie szamotaniny Ania, która będzie o kulach, upadnie, a Chodakowski popędzi jej na ratunek. Szybko wyjdzie na jaw, że śliczna dziewczyna jest siostrą z Kamy, z którą Marcina już zaczyna wiele łączyć. Czy nowa Ania wygra i zajmie w sercu Marcina dawną miłość, Erykę?

Wydarzenia, w których Marcin w "M jak miłość" ratuje piękną dziewczynę mają ze sobą aż za wiele podobieństw. Przypomnijmy - w 1026 odcinku serialu Marcin wskoczył do rzeki, w której topiła się Eryka. Tak zaczął się piękny romans Chodakowskiego z siostrą Janki Bufford. W 1744 odcinku sagi rodu Mostowiaków Marcin rzuci się na pomoc poszkodowanej Ani, która z miejsca spojrzy na niego zakochanym wzrokiem... Czy Chodakowski odwzajemni to uczucie?

Eryka i Janka w "M jak miłość" zakochały się w Marcinie, podobnie jak będzie w przypadku Ani i Kamy. Jane musiała się opiekować chorą siostrą i na jej operację próbowała wyłudzić pieniądze od Mostowiaków. Kama także zajmuje się niepełnosprawną Anią, pełna poczucia winy, że to przez nią siostra chodzi o kulach. Wtedy Marcin wybrał Erykę. Czy teraz wybierze Anię?

- Ania ma za sobą trudne doświadczenia. Z takiej pełnej energii i radości dziewczyny została przestraszona osoba, która trochę nie wierzy w siebie - przedstawia nową Anię grająca ją Alina Szczegielniak w "Kulisach "M jak miłość". - To pierwsze spotkanie z Marcinem na pewno sprawia jej dużo dyskomfortu, ale Marcin okazuje się osobą bardzo otwartą i pomocną...

- Co ty tutaj robisz? - zdziwi się Ania, kiedy Marcin po wypadku odwiedzi ją w szpitalu. 

- Ania jest totalnie zaskoczona, kiedy Marcin odwiedza ją w szpitalu - przyznaje Szczegielniak w "Kulisach "M jak miłość".

- Marcin ma ogromne poczucie winy za to co się wydarzyło - zdradza Roznerski w "Kulisach "M jak miłość". 

- Bardzo cię przepraszam, mam wrażenie, że to jest nasza wina - powie Marcin Ani w "M jak miłość" i wręczy jej prezent. 

- Nie będę zdradzać czy Marcin wpadł w oko Ani i czy ona jemu - dodała tajemniczo Szczegielniak w "Kulisach "M jak miłość". 

- Nie musiałeś - Ania podziękuje Marcinowi za prezent. 

- Ale chciałem... - odpowie jej zamyślony Chodakowski.

Czy Marcin powtórzy historię z Eryką i zakocha się w tej "słabszej" siostrze w "M jak miłość"? Będziemy śledzić ich wątek w nowych odcinkach o stałej porze w TVP2! 

Nie przegap: M jak miłość. Podła Iza pożałuje, że rzuciła Marcina kiedy zobaczy go z Kamą. Zdradzieckiej żonie zostaną tylko wspomnienia - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Marcin przy Kamie zapomni o Izie. Zakocha się w nim też jej siostra
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze