M jak miłość

M jak miłość. Niewyobrażalny dramat Barbary. Poniosła klęskę w miejscu, w które wierzyła najbardziej. Straci resztki nadziei - ZDJĘCIA

Barbara (Teresa Lipowska) w "M jak miłość" przeżyje największy prawdopodobnie dramat w swoim życiu. Wszystko, co zbudowała razem ze ś.p. Lucjanem Mostowiakiem (ś.p. Witold Pyrkosz) okazuje się totalną klęską! Wiara w te właśnie wartości dawały Barbarze siłę w najgorszych momentach i dzięki temu podnosiła rodzinę z upadków. Ale niestety, najnowsze wydarzenia w "M jak miłość" zaprzeczą wszystkiemu, w co Mostowiakowa wierzyła. Sprawdź szczegóły i zobacz cierpienie Barbary w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Porażający dramat Barbary. Poniesie totalną klęskę i straci resztki nadziei

Barbara w "M jak miłość" w najnowszych odcinkach przeżyje wielki dramat. Wręcz będzie wyglądało to tak, że wszystko w co dotąd wierzyła, budowała razem z rodziną, po prostu runęło. Katastrofa nadciągnie w 1713 odcinku serialu wraz z niespodziewanym przylotem Uli. Kiedy Barbara zrozumie, na jakiego człowieka wychowali Mostowiakowie córkę Jakubczyka (Michał Breitenwald), jej świat legnie w gruzach. 

Przypomnijmy - Ula w "M jak miłość" trafiła do domu Mostowiaków dzięki przyjaźni, jaką nawiązała w domu dziecka z Natalką (Marcjanna Lelek). Hanka (Małgorzata Kożuchowska) i Marek (Kacper Kuszewski) adoptowali Ulę, bo nie chcieli rozdzielać dziewczynek, które kochały się jak siostry. Dzieci dostały wszystko, w co dom w Grabinie było zawsze obfity: miłość, troskę, poczucie bezpieczeństwa, wikt, opierunek i start w nowe życie. Niestety, okazuje się, że nie wszystkie dzieci umiały to docenić. 

Ula w 1713 odcinku "M jak miłość" zjawi się w Grabinie znienacka. Lisiecka ucieknie własnemu mężowi z Australii, a o wycieczce w rodzinne strony poinformuje go listownie. Bartek pogna za Ulą i na miejscu na jaw wyjdą nowe, jeszcze gorsze fakty!

Kiedy Barbara dowie się w 1713 odcinku "M jak miłość", że jej wnuczka okłamuje wszystkich bliskich w sprawie swoich planów na życie, dostanie szału. Mostowiakowa zwyzywa Ulę od oszustek i w dodatku będzie miała rację. Żona Bartka tak naprawdę ma już pomysł na siebie - będzie w Australii uczyła jogi i nie ma zamiaru wracać do Polski. Co gorsze, Ula powie wprost, że Grabina nie jest już dla niej domem!

Kiedy do Barbary w "M jak miłość" dotrze, że w jej domu wychowała się oszustka, załamie się. Czy wartości, które Mostowiakowie przekazali dzieciom i wnukom tak naprawdę nic nie znaczą? A może byli dla Uli tak dobrzy, że dzięki nim odnalazła swój cel w życiu? 

- Najgorzej jest, kiedy jedna ze stron nie potrafi jasno powiedzieć, o co chodzi. Okłamuje, oszukuje, zaciemnia pewne sprawy. I wtedy nie wiadomo, czy jej wierzyć, czy nie i jak jej pomóc - komentuje Teresa Lipowska w "Kulisach M jak miłość". 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1716: Paweł po wyjściu z aresztu oberwie od Marysi! Wygarnie synowi, że już nad sobą nie panuje

M jak Miłość.Ula wróci do Grabiny, ale nie na długo. Zostawi Bartka i Kalinkę, bo znajdzie nowy cel w życiu!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze