M jak miłość. Poruszające wyznanie Moniki Mielnickiej o depresji! Nikt nie wiedział, że ciężko choruje

i

Autor: Instagram M jak miłość. Poruszające wyznanie Moniki Mielnickiej o depresji! Nikt nie wiedział, że ciężko choruje

M jak miłość

M jak miłość. Monika Mielnicka pierwszy raz o depresji! Zachorowała, kiedy kazali jej schudnąć do roli Lilki

2022-08-18 20:14

Monika Mielnicka, znana jako Lilka z "M jak miłość", postanowiła opowiedzieć fanom, przez jak trudną drogę przeszła, by znów osiągnąć równowagę psychiczną. 22-letnia aktorka z "M jak miłość" dopiero teraz przyznaje, że chociaż wydawała się wesoła i radosna, tak naprawdę borykała się z ogromnymi problemami. Chodzi o depresję, która dopadła Monikę Mielnicką ponad rok temu. Aktorka nie poddała się i zaczęła walczyć ze słabościami. O dziwo, punktem zwrotnym w całej historii był telefon z planu "M jak miłość", kiedy aktorka miała powrócić do roli Lilki Mostowiak. Wytknięto jej wtedy wagę. Usłyszała, że musi schudnąć. Tak zaczęła się depresja Mielnickiej.

Monika Mielnicka zmagała się z depresją! Musiała schudnąć do roli Lilki w "M jak miłość"

Monika Mielnicka z obsady "M jak miłość" przyznaje, że rok temu podjęła walkę o "lepsze jutro", bo nie chciała dać się pokonać chorobie, która wyniszczała ją od środka. Chociaż gwiazda "M jak miłość" mocno zmieniła się fizycznie, bardzo podkreśla, że zmieniła swoje nastawienie do życia i tok myślenia. Mielnicka pokazała zdjęcie swojej sylwetki sprzed roku i teraz i faktycznie widać dużą różnicę w wyglądzie dziewczyny. Kiedyś była nieco bardziej okrąglejsza, a co ciekawe, styl życia 22-latki zmienił się, m.in. dlatego, że dostała telefon z planu "M jak miłość", gdzie poproszono ją o żeby schudła, bo słabo wygląda na ekranie. To był punkt zwrotny w życiu Mielnickiej.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach. Ula odkryje w 1667 odcinku jak ojciec zdobył majątek! Jakubczyk siedział w więzieniu, bo okradł milionera? - ZDJĘCIA

M jak miłość ZWIASTUN 1666 odcinka po wakacjach. Tragedia u Izy i Marcina, Aleksandra okradziona! Zaręczyny Kasi i Jakuba

Co się działo z Moniką Mielnicką? Lilka z "M jak miłość" wyznaje całą prawdę o chorobie

Aktorka z "M jak miłość" sama przyznała, że telefon z produkcji "M jak miłość" był wstrząsem, bo poproszono ją o schudnięcie do roli Lilki.  Przełomem był telefon od szefowej produkcji "M jak miłość", która kulturalnie, acz bez owijania w bawełnę poprosiła mnie, bym schudła, bo - jak się wyraziła - jestem zbyt pełna, co słabo wygląda w obrazku telewizyjnym. To był dla mnie kubeł zimnej wody. Totalnie się wtedy załamałam (...) - powiedziała jakiś czas temu Monika Mielnicka w jednym z wywiadów dla portalu swiatseriali.interia.pl.

Monika Mielnicka zwraca uwagę na fakt, że najgorsze uczucia i stany depresyjne towarzyszyły jej pod koniec 2020 i na początku 2021 r. Mniej więcej w tyk okresie Lilka nagrywała ostatnie sceny przed odejściem z "M jak miłość", bo uznała, że nie ma zamiaru kontynuować roli Lilki Mostowiak, żony Mateusza (Krystian Domagała), którego zdradziła z kochankiem Ethanem (Paweł Roman). Widzowie byli zaskoczeni obrotem sprawy, bo dziewczyna przeszła dużą metamorfozę, zmieniła styl ubierania się na wyzywający, fryzurę na tleniony blond, a zachowanie w ogóle nie pasowało do dobrej, ułożonej Lilki. Sama aktorka nie była zbytnio zadowolona z pomysłu zakończenia jej wątku w "M jak miłość".

Lilka wraca do "M jak miłość"! Wielka zmiana Moniki Mielnickiej

Na szczęście Monika Mielnicka znalazła sposób na wyjście z trudnej sytuacji. Zaczęła walczyć o sobie i skupiła się na zdrowiu psychicznym i fizycznym. - (...) Minęło kilka miesięcy kiedy poukładałam sobie w głowie i rozpoczęłam proces zmian. Gdy wróciłam z jednego z obozów i spojrzałam na zrobione tam zdjęcie - przeraziłam się „Przecież w lustrze tak nie wyglądam…” - przyznała gwiazda "M jak miłość" na Instagramie i opisała całą historię walki z depresją. Teraz widzowie będą mogli nadal oglądać ją w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach. 

Przeczytaj: Grał Łukasza w M jak miłość i zniknął! Franciszek Przybylski zmienił się nie do poznania, ale nie zapomniał o Mostowiakach – ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze