M jak miłość. Mikołaj Roznerski pożegnał się z widzami! Co będzie z Marcinem w nowym sezonie?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Mikołaj Roznerski pożegnał się z widzami! Co będzie z Marcinem w nowym sezonie?

M jak miłość

M jak miłość. Mikołaj Roznerski pożegnał się z widzami! Co będzie z Marcinem w nowym sezonie?

Marcin z "M jak miłość" oficjalnie pożegnał się z widzami! Mikołaj Roznerski ogłosił na swoim profilu na Instagramie koniec i nie ma już od tej decyzji odwrotu. Co się stanie z Marcinem Chodakowskim w nowym sezonie "M jak miłość"? Pewne jest, że znów czeka go rozłąka z Izą (Adriana Kalska), bo Chodakowska po raz kolejny wyjedzie do Gródka. Czy Marcin również dostanie ciekawą propozycję zawodową i zniknie z ekranu? Sprawdź, co już wiemy!

Marcin z "M jak miłość" pożegnał się z widzami! Co będzie z postacią Roznerskiego w nowym sezonie? 

W "M jak miłość" szykują się spore zmiany w rodzinie Chodakowskich. Pewne jest, że Iza dostanie ciekawą propozycję zawodową i znów przeprowadzi się do swoich luksusów w Gródku. Czy osamotniony Marcin nie znajdzie już dla siebie nic ciekawego i po prostu zniknie z serialu?

Roznerski rzuci Grabinę dla Leśnej Góry?

Grający w "M jak miłość" Marcina Mikołaj Roznerski na swoim profilu na Instagramie oficjalnie ogłosił, że właśnie żegna się z widzami. Gwiazdor zamknął w ten sposób sezon i nie wiadomo, co się wydarzy po wakacjach. Równocześnie widać nowe ZDJĘCIA Roznerskiego z planu "Na dobre i na złe", gdzie jego bohater Piotr Korban zginął, ale "wróci" pod postacią brata bliźniaka, Miłosza. Czy dla Leśnej Góry Roznerski porzuci Grabinę?  

Zobacz koniecznie: Magda i Olek wrócą do siebie w M jak miłość? Anna Mucha pokazała wspólne zdjęcie!

Uspokajamy fanów "M jak miłość"! Roznerski pożegnał się właśnie z widzami, który podziwiają go na teatralnych deskach. 

- Koniec sezonu w teatrze "Imka" i w teatrze naszym ogólnpolskim, czy Kompania teatralna zjeżdża do bazy, do Warszawy - oznajmił Roznerski na Instagramie. - I tym spektaklem - "Niemy kelner" - kończymy dzisiaj sezon teatralny 2021/22

Wielka tajemnica "M jak miłość"

Na temat Marcina w "M jak miłość" na razie nie ma żadnych nowych wieści. A to może oznaczać wszystko. Albo, że Chodakowski w nowym sezonie pokaże widzom nowe wyczyny ojca i detektywa, albo że powoli zacznie znikać z serialu. Jak będzie na pewno - przekonamy się po wakacjach 2022. 

Nie przegap: M jak miłość. Mikołaj Roznerski przyłapany na czułościach z miłością swojego życia! To już nie jest Adriana Kalska - ZDJĘCIA

40. urodziny braci Mroczków z M jak miłość! Rafał świętował bez Marcina w gronie gwiazd
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze