M jak miłość

M jak miłość. Mateusz nie przyjedzie do Grabiny sam. Będą kłopoty z przyjacielem Rafałem ze statku - ZDJĘCIA

To już pewne, do "M jak miłość" Mateusz (Krystian Domagała) nie wróci sam. Jego przyjaciel ze statku, Rafał (Łukasz Twardowski) pojawi się w Grabinie nawet przed Mostowiakiem i jak ujawniają gwiazdy w "Kulisach M jak miłość" będą z nim poważne kłopoty! Wygląda na to, że Rafał zamieszka u Mostowiaków i na pewno pewno będzie tam przyjmowanym po królewsku gościem. Niedługo po powrocie Mateusza pojawi się Lilka (Monika Mielnicka) , a Rafał okaże się "niezłym ziółkiem" i jak zdradza grający go aktor, to chłopak, który lubi przyciągać kłopoty! Jak będzie wyglądał powrót Mateusza do "M jak miłość" - zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

Powrót Mateusza do "M jak miłość". Przyjaciel ze statku Rafał ściągnie na Mostowiaka kłopoty

Rafał w "M jak miłość" został przedstawiony w najnowszych "Kulisach M jak miłość" niejako w towarzystwie podłej siostry Marzenki Olga Szomańska), Beaty (Izabela Warykiewicz). Oboje pojawią się w Grabinie na dłużej i już wiadomo, że u Mostowiaków wydarzy się wielki dramat - Kalinka zostanie porwana! Rafał przyjedzie do Grabiny przed Mateuszem i nawet nie jest pewne, czy ukochany wnuk Barbary (Teresa Lipowska) będzie miał pojęcie, kto na niego w Grabinie czeka!

Przyjaciel Mateusza w "M jak miłość" równie podły jak siostra Marzenki?

- Beata nie będzie jedyną postacią, która pojawi się w Grabinie, bo poza Beatą pojawiam się też ja, czyli nowa postać, Rafał - mówi Twardowski w "Kulisach M jak miłość". 

- To jest kolega Mateusza ze statku! - Barbara dosłownie oszaleje na widok Rafał w jednym z nowych odcinków "M jak miłość". 

- Dzień dobry, pani Basiu - przywita się elegancko Rafał. 

- Rafał jest marynarzem i łowcą przygód, który pojawia się w Grabinie w takich niecodziennych okolicznościach. Moje pojawienie się w serialu zapowiada przyjazd Mateusza. A jak wiadomo w Grabinie jest już Lilka, więc to może będzie oznaczało kolejne kłopoty - ujawnia Twardowski z tajemniczym uśmiechem w "Kulisach M jak miłość". 

Tak więc pewne jest, że na Mateusza w "M jak miłość" czekać będą w Grabinie, nie jedna a dwie niespodzianki i wygląda na to, że obie mocno kłopotliwe. Młody Mostowiak nie ma pojęcia, że do domu wróciła Lilka, bo Barbara z Marysią (Małgorzata Pieńkowska) skrzętnie to przed nim ukrywają. Z kolei Rafał, "poszukiwacz przygód" przybył do Grabiny z niejasnych powodów, a tajemniczy uśmiech grającego go aktora zwiastuje kłopoty. Zapowiada się na to, że Mateusz po powrocie jeszcze długo nie zazna szczęścia i spokoju. 

Nie przegap: M jak miłość. Anna Mucha ujawnia, jak Magda dowie się o zdradzie Andrzeja i co o tym myśli - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach. Pierwsze wspólne sceny Mateusza i Lilki! Ona znów urządza histerie, a on ją ratuje
Najnowsze