M jak miłość

M jak miłość. Marta i Jacek Milecki wrócą do siebie po latach?! Wojciechowska odżyje na nowo

Do "M jak miłość" wraca Jacek Milecki (Robert Gonera), pierwszy mąż Marty (Dominika Ostalowska). Pisaliśmy o tym jako pierwsi i fani serialu od razu zaczęli się zastanawiać, czy małżonkowie zejdą się na nowo. Wojciechowska nie miała z Jackiem łatwego życia. Prawnik był hazardzistą, a do tego nie stronił od zdrad. W nowych odcinkach "M jak miłość" Jacek zawita po latach do Grabiny i niewykluczone, że nie tylko z wyglądu bardzo się zmienił. Czy samotna Marta pokocha na nowo swoją pierwszą miłość? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Marta i Jacek Milecki znów staną na ślubnym kobiercu? To pytanie nie daje spokoju fanom

O tym, że do "M jak miłość" wraca Jacek Milecki napisaliśmy jako pierwsi. Marcin Mroczek - serialowy Piotrek Zduński, siostrzeniec Marty - pochwalił się na swoim profilu na Instagramie w wakacje 2023 spotkaniem starego znajomego po latach. Jacek pojawi się na przystanku autobusowym w Grabinie, więc nie ulega wątpliwości, że zawita do Mostowiaków. W jakim celu? Czy Milecki po latach zrozumie, że ważna w jego życiu była tylko Marta?

Na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie pojawiła się informacja o powrocie Mateusza Mostowiaka (Krystian Domagała), która bardzo ucieszyła fanów serii. Ale przy tej okazji wywiązała się dyskusja na temat Jacka Mileckiego. Po co on wraca?

- W jednym ze zwiastunów (co będzie po wakacjach?) mignęło mi się ze pojawi się Jacek ?? Czy ktoś potwierdza czy wydawało mi się i to był ktoś inny?

- 😮

- wróci do serialu

- jaki Jacek?

- Chodzi zapewne o byłego męża Marty, grającego przez Roberta Gonerę, ponoć wrócił na plan serialu.

- aaa no to niezle że wraca po chyba 15 latach 😆

- Może znowu zejdą się z Martą? W końcu obecnie jej życie uczuciowe jest w letargu...

Na razie powód powrotu pierwszego męża Marty do "M jak miłość" jest ściśle skrywaną tajemnicą produkcji. Pewne jest, że życie uczuciowe Marty od lat nie funkcjonuje wcale, więc Wojciechowska poświęciła się karierze. Czy Jacek rozgrzeje jej serce na nowo? A może Milecki znów skrzywdzi Wojciechowską? Przekonamy się niebawem w TVP2!

Nie przegap: M jak miłość. Andrzej nie był ojcem dziecka Julii?! Kiedy pokażą finał tej historii w serialu? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Listen on Spreaker.
Najnowsze