M jak miłość

M jak miłość. Marcin nieźle zabawi się na prywatnym występie striptizerki! Śliczna Kama wpadła w oko także Mikołajowi Roznerskiemu - ZDJĘCIA, WIDEO

Marcin w "M jak miłość" zacznie szaleć w towarzystwie tancerki erotycznej! Śliczna Kama (Michalina Sosna) złoży Chodakowskiemu (Mikołaj Roznerski) niemoralną propozycję "prywatnego pokazu" i wiele wskazuje na to, że on ją przyjmie. Marcin ma już powoli dość problemów z Izą (Adriana Kalska), która go zaniedbała, bo zakochała się w Radku (Philippe Tłokiński). A seksowna tancerka może okazać się idealną pocieszycielką dla skrzywdzonego detektywa. Sam Mikołaj Roznerski także nie jest w stanie ukryć fascynacji nową koleżanką z planu "M jak miłość"... Co z tego wyniknie - zobacz w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

M jak miłość. Marcin zaszaleje na prywatnym pokazie striptizerki? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

W nowych odcinkach "M jak miłość" Marcin pozna piękną i wyzwoloną dziewczynę. Kama będzie tancerką erotyczną, a jej uroda i swobodny styl bycia z miejsca zawrócą w głowie Chodakowskiemu. Jakby tego było mało Kamy nie będzie odstępował na krok także Jakub i może z tego wyniknąć skryta wojna detektywów o względy striptizerki. Jednak wiele wskazuje na to, że to Marcin będzie dostąpi zaszczytu prywatnego pokazu ślicznotki...

- Kama jest bardzo urocza - "rozpływa się" Roznerski w "Kulisach M jak miłość" na temat nowej koleżanki. - Jest też taka zwodobna w komunikacji...

- Wszystko w porządku, detektywie? - zapyta Kama zmartwionego Marcina w jednym z nowych odcinków "M jak miłość". - Tak.. - odpowie jej Marcin zmieszany jak dzieciak. 

- Jest to dziewczyna wesoła, otwarta, ciepła - opowiada o swojej bohaterce Michalina Sosna w "Kulisach M jak miłość". - A to, że tańczy w klubie? To jest jej tylko zawód, także nie uprzedzajmy się - dodaje z pięknym uśmiechem.

- Pakuje się ciągle w kłopoty. I to jest urocze - dodaje Mikołaj Roznerski w "Kulisach M jak miłość". - Kiedy Marcin widzi, że Kama dzowni to myśli "co jeszcze..." i zawsze budzi uśmiech na jego twarzy.

Na WIDEO z "Kulis M jak miłość" widzimy, jak w jednym z nowych odcinków serii Kama przyciszonym głosem składa Marcinowi ciekawą propozycję. Z kolei ZDJĘCIA dowodzą, że impreza ze striptizerką w roli głównej odbędzie się i to Marcin będzie przy jej boku!  

Sam Mikołaj Roznerski, podobnie jak jego bohater, nie może się nachwalić nowej koleżanki z planu. - Michalina jest naprawdę bardzo zdolną aktorką i uroczą osobą! Nie schodzi jej uśmiech z twarzy, jak przychodzi na plan... Jest tutaj właśnie takim naszym "słoneczkiem"! Ciągle się uśmiecha i ciągle żartuje... Ma świetne poczucie humoru!

Jak Marcin zaszaleje ze śliczną striptizerką? Czy Iza opamięta się, kiedy zobaczy Kamę obściskującą jej męża już w 1715 odcinku "M jak miłość"?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1718: Weronika okradnie Anitę i Kamila! Po wszystkim zaśmieje im się w twarz - ZDJĘCIA

M jak miłość. Marcin i Jakub zawalczą o tę samą kobietę! Nie będzie to Iza, ani Kasia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze