M jak miłość

M jak miłość. Marcin i Jakub zawalczą o tę samą kobietę! Nie będzie to Iza, ani Kasia! - ZDJĘCIA, WIDEO

W 1715 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) i Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) zaczną będą walczyć o względy ślicznej kobiety. I nie będzie to ani Iza (Adriana Kalska), ani Kasia (Paulina Lasota)! Jak widać w "Kulisach M jak miłość" obaj stracą dla niej głowę i szykuje się ukryta tajna wojna detektywów. Kim będzie wyzwolona piękność, która jak przyznają gwiazdorzy mocno namiesza w ich życiu? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

M jak miłość. Marcin i Jakub zaczną walczyć o kobietę! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

W "Kulisach M jak miłość" trudno oprzeć się wrażeniu, że wierny mąż Marcin oraz kochający na zbój narzeczony Jakub w ułamku sekundy stracą głowy dla nowej kobiety. Kim okaże się piękna, seksowna i mocno wyzwolona ślicznotka, która zaprowadzi przyjaciół na wojenną ścieżkę?

- Jest to dziewczyna wesoła, otwarta, ciepła - opowiada o swojej bohaterce Michalina Sosna w "Kulisach M jak miłość". - A to, że tańczy w klubie? To jest jej tylko zawód, także nie uprzedzajmy się - dodaje z pięknym uśmiechem. 

- Pakuje się ciągle w kłopoty. I to jest urocze - dodaje Mikołaj Roznerski w "Kulisach M jak miłość". - Kiedy Marcin widzi, że Kama dzowni to myśli "co jeszcze..." i zawsze budzi uśmiech na jego twarzy. 

W "Kulisach M jak miłość" widzimy, jak pięknej tancerki erotycznej nie odstępuje też Jakub. Karski weźmie się za naukę ślicznotki z technik samoobrony...

- Kama czuje, że właśnie w agencji Marcina i Jakuba znajdzie pomoc, dlatego tak często tam zagląda - zdradza Sosna w "Kulisach M jak miłość". 

- Jakub i Marcin starają się pomagać wszystkim, którzy proszą o pomoc, więc pomagają Kamie - dodaje Kwiatkowski w "Kulisach M jak miłość". - I okazuje się, że dogadują się bardzo dobrze...

- Chłopaki są  fajne i na pewno gdzieś się jej tam podobają... - zdradza Sosna w "Kulisach M jak miłość". 

- Ta barwa postać namiesza sporo w życiu i w pracy u Marcina i Jakuba - wyznaje w końcu Kwiatkowski w "Kulisach M jak miłość". 

Mikołaj Roznerski nie może się nachwalić nowej koleżance z planu. - Michalina jest naprawdę bardzo zdolną aktorką i uroczą osobą! Nie schodzi jej uśmiech z twarzy, jak przychodzi na plan... Jest tutaj właśnie takim naszym "słoneczkiem"! Ciągle się uśmiecha i ciągle żartuje... Ma świetne poczucie humoru!

- Zaraża wszystkich swoją energią, pasją i pogodą ducha! Praca z nią jest wielką przyjemnością - Kwiatkowski nie pozostaje w tyle w komplementowaniu nowej koleżanki w "Kulisach M jak miłość". 

Z którym z detektywów Kama nawiąże bliższe stosunki w "M jak miłość"? Marcin ma poważne kłopoty z Izą, więc prawdopodobnie będzie bardziej otwarty na nową przygodę. Ale jak widzimy na WIDEO zakochany w Kasi Jakub wejdzie w rywalizację z przyjacielem. Do czego do doprowadzi dowiemy się w nowych odcinkach! 

Nie przegap: M jak miłość. Klątwa zawisła nad kancelarią Budzyńskiego i Wernera?! Weronika okaże się jeszcze gorsza, niż Julia? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Marcin i Jakub zawalczą o tę samą kobietę! Nie będzie to Iza, ani Kasia
M jak miłość. Marcin (Mikołaj Roznerski), Kama (Michalina Sosna), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze