M jak miłość

M jak miłość. Magda i Andrzej wychowają razem dwójkę dzieci! Nieznane fakty wyszły na jaw na Instagramie

To dopiero nowina w "M jak miłość" - Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) wychowają razem dwójkę dzieci? Takie fakty na temat przyszłości wypłynęły na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie! Jak pisaliśmy jako pierwsi wiadomo już, że Nadia (Mira Fareniuk) zostanie oficjalnie córką Magdy i Andrzeja, bo jej biologiczni rodzice się nie odnajdą. Czy po tych wszystkich strasznych przejściach z Julią (Marta Chodorowska) i wypadku Andrzeja w Ukrainie, Magda zdecyduje się, pomimo choroby serca, urodzić dziecko? Sprawdź, co już wiadomo!

M jak miłość. Magda urodzi Andrzejowi dziecko? Nieznane fakty wypłynęły na Instagramie!

Fanów "M jak miłość" czekają kolejne wielkie dramaty w życiu Magdy i Andrzeja. Już wiadomo, że Budzyński miał w Ukrainie poważny wypadek, po którym został wprowadzony w śpiączkę farmakologiczną. Kamil (Marcin Bosak) ściągnie nieprzytomnego przyjaciela transportem sanitarnym do Polski, a Magda nie odstąpi męża nawet na krok. Jak pisaliśmy TUTAJ - Budzyńscy wychowają razem Nadię, bo pomimo usilnych starań nie uda się odnaleźć jej rodziców żywych.

Tymczasem na oficjalnym profilu "M jak miłość" pojawiły się komentarze, z których wynika, że Magda i Andrzej wychowają razem nie jedno, a dwójkę dzieci! Czyżby chora na serce Budzyńska, po tych wszystkich przeżyciach, zdecydowała się na urodzenie mężowi upragnionego dziecka?

Pod zdjęciem zapłakanej Magdy z "M jak miłość", która właśnie dowiedziała się o wypadku Andrzeja w Ukrainie posypały się komentarze.  

- Trzymamy kciuki, że Andrzej wróci cały i zdrowy do Polski, i znów będą razem szczęśliwi Budzyńscy!!❤️ W dodatku będą mieli ze sobą dwójką cudnych dzieci! ?

- W takich chwilach doceniamy to,co moglibyśmy stracić czyli miłość swojego życia. Kibicuję Magdzie i Andrzejowi ponieważ są najlepszą parą a Julia wrobiła go w romans,zdradę i niech znika z m jak m. Andrzej musi wrócić innej opcji nie przyjmiemy jako widzowie! ?

- Mam nadzieje ze będzie wszystko dobrze ❤️❤️❤️❤️

- Łzy same leciały ? mam nadzieję że wszystko się ułoży...

Na razie nie ma żadnych informacji z "M jak miłość", jakoby Magda po ciężkich wydarzeniach z pogranicza życia i śmierci, miała zaryzykować i zaszła w ciążę. Fanka miała zapewne na myśli wychowywanie Nadii i Maćka (Franciszek Przanowski). A może wie coś, czego jeszcze nie podano do publicznej wiadomości?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1712: Nieznane fakty z dochodzenia Marcina w sprawie oprawcy Basi krok po kroku! Bogaty Sowiński wykpi się ze wszystkiego – ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Rozpacz Magdy po wypadku Andrzeja. Wróci do niego jeśli przeżyje!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze