M jak miłość. Krystian Wieczorek i jego żona Maria dopiero co szaleli w nocy! Teraz dzielą się swoim szczęściem. Uwagę zwraca jeden szczegół!

i

Autor: Instagram M jak miłość. Krystian Wieczorek i jego żona Maria dopiero co szaleli w nocy! Teraz dzielą się swoim szczęściem. Uwagę zwraca jeden szczegół!

M jak miłość. Krystian Wieczorek i jego żona Maria dopiero co szaleli w nocy! Teraz dzielą się swoim szczęściem. Uwagę zwraca jeden szczegół!

2021-07-23 14:22

Małżonkowie z "M jak miłość" Krystian Wieczorek i Maria Szafirska wiedzą co to dobra zabawa. Dopiero co na SE.pl mogliście zobaczyć zdjęcia szalonej nocy gwiazd z "M jak miłość" na imprezie w modnej restauracji w Warszawie, a już zakochani korzystają z wakacji i dzielą się swoim szczęściem podczas rodzinnej wycieczki. Niedawno para z "M jak miłość" obchodziła piątą rocznicę ślubu, która dała im powód do radości. Zbierali gratulacje, a teraz uwagę na fotce Wieczorków zwraca jeden szczegół. Zobaczcie!

Krystian Wieczorek odpoczywa z żoną i 3-letnią córką Anielą

Zdjęcia Krystiana Wieczorka z żoną Marią z przyjęcia urodzinowego w restauracji braci Collins w Warszawie (Zobaczycie je TUTAJ >>>)  to najlepszy dowód na to, że gwiazdy "M jak miłość" łączy wyjątkowa namiętność i zamiłowanie do szampańskiej zabawy! Na początku lipca aktorzy z "M jak miłość", którzy poznali się właśnie na planie tego serialu, obchodzili piątą rocznicę ślubu. Świętując tak ważną chwilę Wieczorek i jego żona dosłownie promienieli ze szczęścia. Zakochani z "M jak miłość" przyjęli mnóstwo gratulacji, a kilka dni po tym wyjątkowym dniu płyną pod ich adresem kolejne ciepłe słowa.

Nie przegap: Tak mieszka Budzyński z M jak miłość. Krystian Wieczorek ma elegancką willę z bajecznym ogrodem nad Zegrzem - ZDJĘCIA

Radość w rodzinie Wieczorków widać gołym okiem na ich ostatnim wspólnym zdjęciu, które Krystian umieścił na Instagramie. Po szalonej nocy aktorów z "M jak miłość" teraz nastąpiła chwila wytchnienia, skupienia na sobie i dziecku. Mimo to żona Wieczorka udowodniła podczas rodzinnej wycieczki rowerem wodnym po Zalewie Zegrzyńskim, że ma świetne pomysły i potrafi wszystkich rozbawić. Maria Szafirska zapozowała do zdjęcia z rogalikiem w ustach.

"Buziak kaloryczny krłasantowy od mej małżonki dla wszystkich strudzonych wakacjami na wagę złota i roweru wodnego przez niektórych nonszalancko zwanego ścigaczem??Z Bogiem or Peace and Love❤ #kiss #małżeństwo #rowerwodny #kalorie #wakacje #miłość #gold #woda #jezioro" - napisał Wieczorek.

Tak Piotrek z M jak miłość świętuje 8 rocznicę ślubu! Synowie Marcina Mroczka oniemieli z zachwytu - WIDEO, ZDJĘCIA

Sprawdź też: Gwiazdor "M jak miłość" dał czadu razem z żoną. Szalona noc Krystiana Wieczorka. Dzikie tańce to dopiero początek [ZDJĘCIA]

Wśród fanów małżonków z "M jak miłość" pojawiły się pełne zachwytu komentarze, że budzą w internautach same pozytywne emocje, wszyscy ich uwielbiają za to, że właśnie w taki oryginalny sposób pokazują swoje szczęście. Ale na zdjęciu Wieczorka uwagę zwraca także jeden szczegół - dziecko aktorów z "M jak miłość". Bo widać na nim także ich 3-letnią córkę Anielę. Bardzo rzadko umieszczają jej fotki na Instagramie, bo chronią prywatność Anielki.

Najnowsze