M jak miłość. Krystian Wieczorek i jego żona Maria dopiero co szaleli w nocy! Teraz dzielą się swoim szczęściem. Uwagę zwraca jeden szczegół!

2021-07-23 14:22
M jak miłość. Krystian Wieczorek i jego żona Maria dopiero co szaleli w nocy! Teraz dzielą się swoim szczęściem. Uwagę zwraca jeden szczegół!
Autor: Instagram M jak miłość. Krystian Wieczorek i jego żona Maria dopiero co szaleli w nocy! Teraz dzielą się swoim szczęściem. Uwagę zwraca jeden szczegół!

Małżonkowie z "M jak miłość" Krystian Wieczorek i Maria Szafirska wiedzą co to dobra zabawa. Dopiero co na SE.pl mogliście zobaczyć zdjęcia szalonej nocy gwiazd z "M jak miłość" na imprezie w modnej restauracji w Warszawie, a już zakochani korzystają z wakacji i dzielą się swoim szczęściem podczas rodzinnej wycieczki. Niedawno para z "M jak miłość" obchodziła piątą rocznicę ślubu, która dała im powód do radości. Zbierali gratulacje, a teraz uwagę na fotce Wieczorków zwraca jeden szczegół. Zobaczcie!

Krystian Wieczorek odpoczywa z żoną i 3-letnią córką Anielą

Zdjęcia Krystiana Wieczorka z żoną Marią z przyjęcia urodzinowego w restauracji braci Collins w Warszawie (Zobaczycie je TUTAJ >>>)  to najlepszy dowód na to, że gwiazdy "M jak miłość" łączy wyjątkowa namiętność i zamiłowanie do szampańskiej zabawy! Na początku lipca aktorzy z "M jak miłość", którzy poznali się właśnie na planie tego serialu, obchodzili piątą rocznicę ślubu. Świętując tak ważną chwilę Wieczorek i jego żona dosłownie promienieli ze szczęścia. Zakochani z "M jak miłość" przyjęli mnóstwo gratulacji, a kilka dni po tym wyjątkowym dniu płyną pod ich adresem kolejne ciepłe słowa.

Nie przegap: Tak mieszka Budzyński z M jak miłość. Krystian Wieczorek ma elegancką willę z bajecznym ogrodem nad Zegrzem - ZDJĘCIA

Radość w rodzinie Wieczorków widać gołym okiem na ich ostatnim wspólnym zdjęciu, które Krystian umieścił na Instagramie. Po szalonej nocy aktorów z "M jak miłość" teraz nastąpiła chwila wytchnienia, skupienia na sobie i dziecku. Mimo to żona Wieczorka udowodniła podczas rodzinnej wycieczki rowerem wodnym po Zalewie Zegrzyńskim, że ma świetne pomysły i potrafi wszystkich rozbawić. Maria Szafirska zapozowała do zdjęcia z rogalikiem w ustach.

"Buziak kaloryczny krłasantowy od mej małżonki dla wszystkich strudzonych wakacjami na wagę złota i roweru wodnego przez niektórych nonszalancko zwanego ścigaczem😁🚀Z Bogiem or Peace and Love❤ #kiss #małżeństwo #rowerwodny #kalorie #wakacje #miłość #gold #woda #jezioro" - napisał Wieczorek.

Tak Piotrek z M jak miłość świętuje 8 rocznicę ślubu! Synowie Marcina Mroczka oniemieli z zachwytu - WIDEO, ZDJĘCIA

Sprawdź też: Gwiazdor "M jak miłość" dał czadu razem z żoną. Szalona noc Krystiana Wieczorka. Dzikie tańce to dopiero początek [ZDJĘCIA]

Wśród fanów małżonków z "M jak miłość" pojawiły się pełne zachwytu komentarze, że budzą w internautach same pozytywne emocje, wszyscy ich uwielbiają za to, że właśnie w taki oryginalny sposób pokazują swoje szczęście. Ale na zdjęciu Wieczorka uwagę zwraca także jeden szczegół - dziecko aktorów z "M jak miłość". Bo widać na nim także ich 3-letnią córkę Anielę. Bardzo rzadko umieszczają jej fotki na Instagramie, bo chronią prywatność Anielki.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE