M jak miłość. Koszmarna bijatyka na planie! Marcin Mroczek ujawnił WIDEO- ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Koszmarna bijatyka na planie! Marcin Mroczek ujawnił WIDEO- ZDJĘCIA

M jak miłość. Koszmarna bijatyka na planie! Marcin Mroczek ujawnił WIDEO- ZDJĘCIA

Ale afera na planie "M jak miłość"! Podczas nocnych zdjęć w bistro Kingi widzimy wszystkich ważnych bohaterów serialu. Są Piotrek (Marcin Mroczek) i Paweł (Rafał Mroczek) Zduńscy, Magda (Anna Mucha), Kinga (Katarzyna Cichopek) i bandyta Krzysiek (Michał Chruściel). Do bistro ciemną nocą, niczym mściciele zbliżają się nawet dwaj prawnicy: Budzyński (Krystian Wieczorek) i Gryc (Marcin Bosak). O co rozgrywa się wielka bitwa w "M jak miłość"? Nagranie z której ujawnił na swoim profilu na Instagramie Marcin Mroczek pokazuje wielką demolkę! Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ i sprawdź co już wiemy o bijatyce w bistro Kingi!

Awantura w "M jak miłość"! Marcin Mroczek ujawnił co się dzieje na planie.

Na Instastory Piotrka z "M jak miłość" szokujące wideo z planu serialu! Właśnie trwają nocne ZDJĘCIA, podczas których noc ze śniegiem musi "udawać" wrzesień. Jest dużo scen w plenerze pod bistro Kingi!. Ale najważniejsza bijatyka odbywa się w środku. Kto ściągnie na męskie starcie nawet mecenasów Budzyńskiego i Gryca?

- Czasem tak bywa, że nawet w taką pogodę musimy grać plenery i udawać, że mamy piękny wrzesień - zaczyna relację z planu Marcin Mroczek. - Ale dodatkowo mamy dzisiaj zdjęcia w doborowym towarzystwie! Tu jest dzisiaj naprawdę śmietanka, aktorka zobaczcie! - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Piotrek z "M jak miłość" nie zdradził ani jednym słowem, kto oberwie i w czyim imieniu rozegra się wielka wojna w bistro Kingi. 

Zobacz także: Andrzejek z M jak miłość po zwolnieniu z serialu ma poważne kłopoty w domu! Tomasz Oświeciński żali się na to, czego mu nie pozwalają - ZDJĘCIA

Zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ wielką bijatykę na planie "M jak miłość"!

Znacznie więcej można zobaczyć na ZDJĘCIACH z nocnego planu "M  jak miłość" - w GALERII ZDJĘĆ. Nie ulega wątpliwości, że mocno oberwie Paweł, a agresorem będzie bandyta Krzysiek. W dodatku przyjdzie nie sam, tylko z kolegami kibicami i razem ruszą na Zduńskiego!

Kto w "M jak miłość" wezwie posiłki w postaci prawników, Budzyńskiego i Kamila? Czy ktoś zostanie ranny? Ujęcia z nocnych ZDJĘC pokazała także na swoim profilu na Instagramie Katarzyna Cichopek, więc to zapewne dziewczyny zadzwonią po pomoc. 

- Z @katarzynacichopek my też mamy nockę na planie ? Dzisiaj sceny z zacięciem kaskadersko - bokserskim ? Zgadnijcie kto tym razem oberwie ? -skomentował tajemniczo Marcin Mroczek na Instagramie.  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1618: Seks taśma Magdy i Andrzeja w internecie! Cała Grabina zobaczy Budzyńskich w akcji - ZDJĘCIA

Koszmarna bijatyka na planie M jak miłość! Zamieszany jest nawet Budzyński! - ZDJĘCIA
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze