M jak miłość. Koszmarna awantura Franki i Pawła przed bistro Kingi. To nie skończy się dobrze – ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Koszmarna awantura Franki i Pawła przed bistro Kingi. To nie skończy się dobrze – ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość. Koszmarna awantura Franki i Pawła przed bistro Kingi. To nie skończy się dobrze – ZDJĘCIA

Z "M jak miłość" wyciekły ZDJĘCIA z planu, na których widać koszmarną, publiczną awanturę między Pawłem (Rafał Mroczek) i Franką (Dominika Kachlik)! Zduńscy pokłócą się pod bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), a świadków będzie wielu. O co tym razem pójdzie? Franka będzie strasznie przemęczona i będzie miała poważne problemy w pracy, a Paweł zrobi wszystko, żeby ją pocieszyć. Ale, niestety to nie skończy się dobrze w "M jak miłość"!

"M jak miłość". Awantura Pawła i Franki pod bistro źle się skończy!

Z planu "M jak miłość" wyciekł film wideo, na którym widać, jak Franka i Paweł kłócą się pod bistro Kingi, nie zważając na zebrany tłumek. Zduńska zaatakuje męża i nie będzie chciała słuchać jego uspokajających wyjaśnień. O co pójdzie tym razem - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ

Okazuje się, że w nowych odcinkach "M jak miłość" temperamentna góralka będzie miała już dość sytuacji w bistro! Franka będzie się czuła przemęczona, a braki kadrowe okażą się zbyt dużym dla niej ciężarem. Tylko dlaczego za to wszystko ma oberwać biedny Paweł? 

Nie przegap: M jak miłość. Mateusz po powrocie do Grabiny będzie musiał uciekać! Krystian Domagała pokazał kulisy tych scen - ZDJĘCIA

- Ja szukam teraz ludzi do pracy! A nie sama sobie mam wakacje robić! - będzie krzyczała Franka do Pawła pod bistro w "M jak miłość". 

- Spokojnie, wrócimy do weekendu, Basia i Ania pomogą, Ala je wyszkoli, a Otar dopilnuje - tak Paweł będzie próbował uspokoić żonę. 

Z tego dialogu z planu "M jak miłość" można się domyślić, że Zduński będzie chciał "porwać" żonę w ważne dla niego miejsce i w prawdopodobnie istotnej sprawie. Może do Grabiny? Jednak Franka nie doceni starań męża i urządzi mu karczemną awanturę spod bistro. Co z tego wyniknie?

Jak pisaliśmy TUTAJ Basia (Gabriela Raczyńska) z odmienioną Anią (Gabriela Świerczyńska) w "M jak miłość" istotnie zatrudnią się w bistro, ale nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. A to zapewne jeszcze bardziej zdenerwuje Frankę... Myślicie, że Paweł ma szansę zostać serialowym "aniołem"?  

Zobacz też: M jak miłość. Koniec szczęścia Uli i Bartka! Dla żony załatwi sąsiada Jakubczyka. Zabraknie Janka, żeby ich uratował

M jak miłość. Poważny kryzys w bistro Kingi! Franka zostanie sama, a Paweł tylko pogorszy sprawę
Najnowsze