M jak miłość

M jak miłość. Klątwa Pawła Zduńskiego. Każda żona w końcu go zostawiała! Pamiętasz wszystkie jego kobiety?

Paweł (Rafał Mroczek) w "M jak miłość" zdobył pokaźną kolekcję żon i kochanek. Kiedy Zduński ożenił się z Franką (Dominika Kachlik) stanął na ślubnym kobiercu po raz czwarty. Wydawało się, że tym razem to już na zawsze. Niestety, zaczynają chodzić plotki, że szalona Franka może zniknąć z serialu, bo grająca ją Dominika Kachlik rozpoczęła karierę w Hollywood. Czy Pawła w nowym sezonie "M jak miłość" dosięgnie osobista klątwa, przez którą nie jest w stanie stworzyć trwałego związku na całe życie? Przypomnijmy sobie listę kobiet Zduńskiego - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Pawła dosięgnie straszna klątwa i straci kolejną żonę?

Paweł Zduński w "M jak miłość" jest niewątpliwie dobrym człowiekiem. Ale to jego brat Piotrek (Marcin Mroczek) stworzył szczęśliwą rodzinę, a jego małżeństwo z Kingą (Katarzyna Cichopek) może być przykładem trwałości. Niestety Paweł nie ma tyle szczęścia, a wręcz przeciwnie - jak nie on rzucał, to był rzucany i z każdej miłości zostawały tylko wspomnienia. Czy tak samo skończy się z Franką?

Pierwszą wielką miłością Pawła w "M jak miłość" była Teresa (Joanna Sydor). Kobieta była sporo starsza od Zduńskiego i miała za sobą nieudane małżeństwo i dorastającą córkę. Paweł był wtedy bardzo młody, ale pragnął założyć z Teresą rodzinę i wychować jej dziecko. Ostatecznie jednak Teresa odeszła, a zrozpaczony Zduński chciał się nawet zabić... Rany po tym związku leczyła Pawłowi Anka (Weronika Rosati), ale w tym związku nie było uczucia, więc szybko się wypalił. 

Kolejna wielka miłość Pawła w "M jak miłość" to Magda (Anna Mucha). Dzisiejsza pani Budzyńska rzuciła Zduńskiego, bo przerażona o swoją przyszłość wyszła za mąż dla pieniędzy za Rosjanina, Saszę. Paweł i Magda kilka razy próbowali do siebie wrócić, ale wciąż z takim samym skutkiem. Dziś są najlepszymi przyjaciółmi, którzy mogą na siebie liczyć zawsze i wszędzie.  

Magdę w "M jak miłość" miała zastąpić Pawłowi Sylwia (Anna Gzyra). Kochankowie poznali się w pracy w "Oazie" i zapowiadało się, ze coś z tego będzie. Tym razem to on załamał serce niewinnej dziewczynie... Zaraz potem rzucił się gorący romans z Mirką (Andżelika Piechowiak), ale nawet nie udawał uczuć. Czysty seks z tą dziewczyną  szybko znudził Zduńskiego. 

Następna była Majka (Laura Samojłowicz) w "M jak miłość", z którą Pawła połączyło uczucie, ale dziewczyna znienacka wyjechała bez słowa pożegnania. Co ciekawe, ta bohaterka wróciła po latach w strasznym stanie, uzależniona od narkotyków i prawie zniszczyła jego ślub z Franką!

Ciekawa historia wydarzyła się w "M jak miłość z Olą (Anna Karczmarczyk), która ukryła się w samochodzie Pawła, kiedy wracał do Polski z Wiednia. Śliczna nastolatka z miejsca zakochała się w Zduńskim, ale on niestety nie był zainteresowany. Kto wie, gdyby dal Oli szansę, może to ona do dziś byłaby jego żoną?

W końcu przyszedł moment w "M jak miłość", w którym Paweł zdecydował się na małżeństwo. Pierwszą żoną Zduńskiego była piękna Joanna (Agnieszka Więdłocha). Żonka okazała się niezwykle ambitna i żądała od męża, aby zmienił pracę. Chciała, aby Zduński zajął się w życiu czymś bardziej ambitnym niż prowadzenie baru. Gwoździem do trumny tego związku była niewierność Joanny, która zdradziła Pawła ze swoim byłym (Bartłomiej Świderski).

Drugą panią Zduńską w "M jak miłość" została Ala (Olga Frycz). Niestety i ta kobieta wolała karierę i kochanków, więc po latach zmagań ich związek zakończył rozwód. Ala zostawiła po sobie w życiu Pawła niezwykłą "pamiątkę" - jej córkę po dziś dzień wychowuje Zduński, bo mamusia znalazła już sobie inne, ciekawsze zajęcia.

Trzecia żona Pawła to efekt swoistej transakcji w "M jak miłość". On potrzebował pieniędzy, a ona bezpiecznego schronienia przed eks narzeczonzm psychopatą. Związek z Katią (Joanna Jarmołowicz) z oczywistych względów nie przetrwał, aż w końcu wybrała Łukasza (Jakub Józefowicz), a następnie swojego rodaka, Gruzina Igora (Ali Bahrudinov). 

Wiele nadziei wśród fanów "M jak miłość" budził związek Pawła z Julką (Joanna Kuberska). Niestety, był to czas, w którym poraniony Zduński nie był gotów na ponowną próbę założenia rodziny, więc ostatecznie rozstali się. W międzyczasie przez życie Pawła przewinęła się jeszcze Iza (Sandra Staniszewska) - szefowa w korporacji, w której pracował Zduński. Iza była kobietą sukcesu i nie miała czasu na miłość. Romanse w pracy były dla niej okazją, by poznać kogoś nowego. Kiedy sypiała z Pawłem okazało się, że ma męża...

Kiedy Franka w "M jak miłość" wpadła na auto Pawła uciekając z własnego ślubu wszyscy fani wstrzymali oddech. Może to tym razem jest ta jedyna na cale życie? Paweł nie od razu był gotów na ten związek, bo podczas nieobecności Piotrka, niebezpiecznie zbliżył się do Kingi. Ostatecznie to jednak Franka wygrała i9 Paweł po raz pierwszy w życiu wziął ślub w kościele. Zduńska dawała już dowody wielkiej miłości do męża. Czy to możliwe, aby i ona wyjechała w świat robić karierę?

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Franka odrzuci Pawła! Zduński zauważy, że w jej sercu nie ma już dla niego miejsca

M jak miłość po wakacjach. Szokujące zamiany na Deszczowej! Po zawale Piotrka jego związek z Kingą nie będzie już taki sam!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze