M jak miłość

M jak miłość. Klątwa Chodakowskich da o sobie znać po wakacjach! Marcin zapłaci nie tylko za swoje grzechy – ZDJĘCIA

W "M jak miłość" rodzina Chodakowskich szczęścia nie ma. Klan zapoczątkowany przez Małgosię (Joanna Koroniewska) Mostowiak, której trzecim mężem był Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk), ma od początku tragedię wpisaną w scenariusz. Zaczęło się właśnie od Małgosi i Tomka - po jego śmierci Chodakowska oszalała i zniknęła gdzieś w odmętach sekty. A później było jeszcze gorzej. Czy nad Chodakowskimi w "M jak miłość" wisi jakaś okrutna klątwa?

Klątwa w M jak miłość?! Tylko Chodakowskich spotkało aż tyle nieszczęść

Tomka w "M jak miłość" kochali wszyscy. Dzielny policjant był też bardzo wrażliwy i potrafił zapłakać, kiedy bandyta zabił jego przyjaciela. Podobnie jest z Marcinem (Mikołaj Roznerski) - dzielny detektyw radzi sobie z każdym oprychem, ale kiedy zdradziła go Iza (Adriana Kalska), zapłakał jak dziecko. Co się dzieje u Chodakowskich, że wszystko kończy się nieszczęściem?

Joasia w "M jak miłość" miała być nadzieją dla Chodakowskich 

Po śmierci Tomka w "M jak miłość" i zniknięciu Małgosi ich dziećmi zajmowała się Joasia Chodakowska, wcześniej zatrudniona do tego celu w USA niania. Niestety i ta bohaterka nagle zniknęła z serialu, bo grająca ją Barbara Kurdej-Szatan wywołała w TVP skandal. A wraz z nią musieli odejść z serialu Wojtuś (Feliks Matecki) i Zosia (Julia Wróblewska)... 

Aleksandra w "M jak miłość" zniszczyła synom dzieciństwo

Inna odnoga Chodakowskich w "M jak miłość" pochodzi od Grzegorza (Wojciech Majchrzak), starszego brata Tomka. Ożenił się on z piękną  Aleksandrą (Małgorzata Pieczyńska) i z tego związku urodzili się Marcin i Olek (Maurycy Popiel). Niestety, Aleksandra była niewierna, kilka razy wychodziła za mąż, a młodszego syna po urodzeniu oddała na wychowanie swojej siostrze, zakonnicy Łucji. Olek przez lata nie wiedział, kto jest jego mamą i że ma brata! Jedyne czym ten chłopiec "zawinił" była ciężka choroba, którą stwierdzono u niego po urodzeniu. 

Olek w "M jak miłość" przez lata nie potrafił ułożyć sobie życia i zmieniał dziewczyny jak rękawiczki. Ale na przekór losowi brat Marcina został genialnym lekarzem chirurgiem, aż w końcu ożenił się z Anetą (Ilona Janyst) i dziś żyją szczęśliwie, wychowując syna Boryska (Tymon Szkopek). Jednak to właśnie Olek zasiadł na ławie oskarżonych za zabójstwo psychola Artura (Tomasz Ciachorowski) i groziła mu najwyższa kara. 

Iza w "M jak miłość" okazała się zdradziecką żoną

Ostatnim pokrzywdzonym przez los Chodakowskim w "M jak miłość" jest Marcin. Ale i można powiedzieć, że trochę "zapracował" sobie na taki los w młodości. Przystojny chłopak żył jako utrzymanek starszych kobiet i nie traktował poważnie miłości. Dopiero mama Szymka (Staś Szczypiński), Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) zrobiła z niego dorosłego mężczyznę. Po jej tragicznej śmierci detektyw miał żyć długo i szczęśliwie z Izą...

Niestety, w ostatnim sezonie "M jak miłość" ukochana żona Marcina zdradziła go z Radkiem (Philippe Tłokiński). Chodakowski w nowym sezonie zatopi smutki w alkoholu i balangach w nocnym klubach ze striptizem. Nie mamy wątpliwości, że za ten dramat zapłacą dzieci - Szymek i Maja (Laura Jankowska), którzy w dorosłość wejdą z traumą zdrady i rozwodu rodziców. Czy i ich dosięgnie klątwa Chodakowskich? A może ją przerwą?

Nie przegap: M jak miłość. Pierwsza noc Marcina i Kamy w nowym sezonie! Obudzi się w mieszkaniu striptizerki i nie będzie pamiętał, do czego doszło

Wielka tajemnica gwiazd M jak miłość. Katarzyna Cichopek wygadała się jak każą im udawać na planie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze