M jak miłość. Kiedy prawdziwy ślub Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego? Ślub Izy i Marcina to dopiero początek!

2020-03-25 10:19 jkk
M jak miłość. Kiedy prawdziwy ślub Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego? Ślub Izy i Marcina to dopiero początek!
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Kiedy prawdziwy ślub Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego? Ślub Izy i Marcina to dopiero początek!

Ślub Izy i Marcina w "M jak miłość" to dopiero początek, wstęp do prawdziwej ceremonii! Kiedy zobaczymy prawdziwy ślub Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego? Okazuje się, że para ma ten temat różne zdania! Jednak czy fani "M jak miłość" wybaczyliby zakochanym gwiazdom serialu, że nie dokończyli w prawdziwym życiu tego, co zaczęli na ekranie? Raczej nie, więc pozostaje tylko zapytać: kiedy Kalska i Roznerski ogłoszą termin ślubu?

Kiedy zobaczymy ślub Kalskiej i Roznerskiego poza "M jak miłość"? 

W "Kulisach "M jak miłość", tuż przed 1505 odcinkiem, w którym Iza i Marcin biorą ślub, serialowa para młoda odkryła kilka tajemnic prywatnych. W tym i tę najważniejszą: czy i kiedy mają zamiar się pobrać? 

- Marcin bierze ślub z Iza, ale z drugiej strony stoję też przy ołtarzu ze swoja kobieta, czyli z Adą. Powiem szczerze, że niespotykane uczucie - mówi Roznerski w "Kulisach M jak miłość". Roznerski uśmiecha się szeroko na tę myśl i wygląda na to, że chętnie by ceremonie jak najszybciej powtórzył...

Okazuje się jednak jego życiowa partnerska, Adriana Kalska nie marzyła nigdy o pięknym ślubie i roli "księżniczki" oraz żony! Czy w prawdziwym życiu zadziała też serialowy autorytet serialowej Barbary Mostowiak?

- Dziwnie, naturalnie wam to wszystko wychodzi - skomentowała Teresa Lipowska, czyli serialowa Barbara w "Kulisach M jak miłość". - Wiemy, jest to para prywatna i kochają się! Patrzą na siebie z takiego prawdziwego serduszka, nie tylko filmowego

- Gdzieś te nasze prawdziwe emocje pewnie też wypływają do państwa gdzieś przez telewizory - dodaje Roznerski. 

M jak miłość. Kiedy prawdziwy ślub Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego? Ślub Izy i Marcina to dopiero początek!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czy na taką zachętę Kalska mogłaby pozostać obojętna? - Nie miałam takich marzeń o tym, żeby stanąć na ślubnym kobiercu i żeby być taką księżniczką tego dnia - mówi Kalska w "Kulisach M jak miłość". Dla mnie liczy się to, co jest między ludźmi. 

- Cały czas nad tym pracuję - dodaje Marcin w "Kulisach M jak miłość" i puszcza oczko do widzów. 

Obserwując karierę Roznerskiego można przyjąć, że gwiazdor "M jak miłość" jest niezwykle wytrwały i konsekwentny. Chyba więc Kalska nie będzie miała wyjścia i zostanie na jeden dzień księżniczką. A może zdecydują się na cichy ślub i zaskoczą wszystkich fanów "M jak miłość"?

Zobacz też: ​Rozstanie gwiazd M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozdzieleni przez koronawirusa - WIDEO

Najnowsze