M jak miłość

M jak miłość. Kiedy nowe odcinki po wakacjach? Ogłoszona data premiery nowego sezonu - WIDEO

Kiedy "M jak miłość" pojawi się w telewizji z nowym sezonem? Nagłe zakończenie emisji ulubionego serialu Polaków wstrząsnęło opinią publiczną. Fani pytają jak długo potrwa ta przerwa i kiedy będzie można zobaczyć 1735 odcinek "M jak miłość" w telewizji. Serialowy Piotrek Zduński, czyli Marcin Mroczek podał tę datę! Czy jest wiążąca? Sprawdź, co już wiemy!

Kiedy M jak miłość po wakacjach w telewizji? Padła jedna data!

Serial "M jak miłość" nagle zniknął z ramówki TVP2. Widzowie czekali na ostatnie dwa odcinki, zapowiadane na 29-30 maja, ale już 23.05 ogłoszono, że 1734 odcinek jest ostatnim w tym sezonie. Fani "M jak miłość" wpadli w rozpacz, ale nie są w tym osamotnieni. Wierni widzowie "Barw szczęścia" i "Na dobre i na złe" również stracili z dnia na dzień swoje seriale. Kiedy włączyć telewizor, aby obejrzeć nowy sezon "M jak miłość"?

W ostatnich "Kulisach M jak miłość" gwiazdy pożegnały się z serialem i zapowiedziały ważne wydarzenia w nowym sezonie. Serialowy Piotrek Zduński, Marcin Mroczek zdradził, kiedy nowy odcinek zobaczymy w telewizji!

- Miłego oglądania, udanego odpoczynku - życzył fanom "M jak miłość" Marcin Mroczek i dodał: - I do zobaczenia już 28 sierpnia!

Czy w poniedziałek, 28 sierpnia zobaczymy 1735 odcinek "M jak miłość"? Jeżeli TVP nie zmieni zdania i nie zaskoczy fanów nowym terminem, zapowiedź Mroczka można uznać za wiążącą. 

Nie przegap: Mateusz z M jak miłość został ojcem! Takiego Krystiana Domagały jeszcze nie widzieliśmy - ZDJĘCIA 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze