M jak miłość

M jak miłość. Kama zastąpi Izę u boku Marcina. Dobra zmiana? - ZDJĘCIA

Marcin (Mikołaj Roznerski) w "M jak miłość" w finale sezonu przeżywa koszmarny dramat. Ukochana żona Iza (Adriana Kalska) poleciała za Radkiem (Philippe Tłokiński) i zdradziła męża, o jakim marzą miliony Polek. Efekty są łatwe do przewidzenia. Dzieci Izy i Marcina cierpią, Chodakowski jest na skraju załamania psychicznego, a jedyną jego radością jest obecność uroczej Kamy (Michalina Sosna). Tancerka erotyczna, która lubi pakować się w kłopoty, wywołuje uśmiech na twarzach całej rodziny Chodakowskich i wiele wskazuje na to, że właśnie ta dziewczyna zajmie miejsce Izy u boku detektywa. Myślicie, że to dobra zmiana? Zobaczcie koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ Kamy i Izy!

M jak miłość. Kama będzie dla Marcina lepsza, niż Iza? Porównaj kobiety Chodakowskiego w GALERII ZDJĘĆ!

Marcin w "M jak miłość" aktualnie przeżywa największy w swoim życiu dramat. Chodakowski bardzo poważnie potraktował słowa przysięgi małżeńskiej i choć wokół niego nie brak pięknych kobiet, nawet myśl o zdradzie nie przemknęła mu przez głowę. Tymczasem Iza, która już powinna była nauczyć się odpowiedzialności po skandalach z psycholami Arturem (Tomasz Ciachorowski) i Bosackim (Dariusz Kordek), znów zrobiła skok w bok. I tego już nikt, z fanami na czele nie jest w stanie znieść dłużej.  

Na szczęście Marcin w "M jak miłość" jest tak atrakcyjnym mężczyzną, że na następczynię Izy nie trzeba będzie długo czekać. Śliczna, i co może jeszcze ważniejsze, zawsze uśmiechnięta i radosna Kama, może zostać nową panią Chodakowską w nowym sezonie serii!

Roznerski i Sosna - Marcin i Kama z "M jak miłość" - nie szczędzą sobie wzajem komplementów na swoich profilach na Instagramie. Aktorka publikuje też dużo nowych ZDJĘĆ, na których wygląda po prostu jak "milion dolarów"! Czy jest ładniejsza od Izy? Oceńcie sami w GALERII ZDJĘĆ. Pewne jest to, że na pewno Kama wydaje się znacznie bardziej sympatyczna i mniej skomplikowana. 

Nie przegap: Iza w M jak miłość jest chora psychicznie! Wróciła afera z Bosackim. Fani zauważyli jeden ważny szczegół! - ZDJĘCIA

M jak miłość. Marcin i Jakub zawalczą o tę samą kobietę! Nie będzie to Iza, ani Kasia
Najnowsze