M jak miłość

M jak miłość Kacper Kuszewski po raz pierwszy ujawnia na co wydał pieniądze zarobione w serialu! Spełnił największe marzenie - ZDJĘCIA

2022-12-23 14:26

Marek w "M jak miłość" to jeden z najważniejszych bohaterów. Jedyny syn Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana Mostowiaków odszedł z serialu w 2018 roku i zapowiadał, że już nigdy nie wróci. Gwiazdor chętnie chwalił się też, ile zarabiał za dzień zdjęciowy na planie "M jak miłość". Dziś już wiemy, na co wydał taką fortunę! Marka Mostowiaka znów zobaczymy w odcinku specjalnym "M jak miłość" w Wigilię! Sprawdź, co zdradził i zobacz nowe i stare ZDJĘCIA Marka w GALERII!

M jak miłość. Na co Kacper Kuszewski wydał pieniądze zarobione w serialu? Tego nikt nie wiedział - ZDJĘCIA

Marek z "M jak miłość" odszedł w momencie, kiedy był na tzw. "fali". Mostowiak miał za sobą wielką miłość z Hanką (Małgorzata Kożuchowska), która zginęła po tragicznym wjeździe w kartony i osierociła trójkę dzieci: Mateusza (Krystian Domagała), Ulę (Iga Krefft) i Natalkę (Marcjanna Lelek). Po jakimś czasie Marek ożenił się po raz drugi z Ewą Kolędą (Dominika Kluźniak), z którą założył rodzinę i na co dzień mieszkają w Australii. Co robił po odejściu z "M jak miłość" i na co wydał zarobione tam pieniądze?

Grający Marka w "M jak miłość" Kacper Kuszewski w wywiadzie dla portalu swiatseriali.interia.pl po raz pierwszy ujawnił, na co przeznaczył pieniądze zarobione na planie sagi rodu Mostowiaków. Okazuje się, że dzięki nim spełnił swoje życiowe marzenie!

- "M jak miłość" na zawsze pozostanie niezwykle ważną pozycją w mojej karierze. (...) Jednak granie zbyt długo jednej postaci jest dla aktora niebezpieczne, trudno jest się potem od niej uwolnić - tłumaczy powody swojego odejścia po latach Kuszewski. Po chwili jednak gwiazdor "M jak miłość" decyduje się wyznać, na co były potrzebne pieniądze zarobioner za rolę Mostowiaka!

Być może odszedłbym z serialu dużo wcześniej, ale w 2008 roku związałem się z absolutnie fantastycznym międzynarodowym zespołem Teatru Pieśń Kozła z Wrocławia, co było spełnieniem moich artystycznych marzeń.  Żeby móc z nimi pracować, zapisałem się na podyplomowe studia aktorskie na Manchester Metropolitan University w Anglii, które były niestety bardzo drogie. Potrzebowałem więc zaplecza finansowego, które dawał mi właśnie serial. Praca na planie zajmowała mi kilka dni w miesiącu, pozostały czas spędzałem we Wrocławiu, tworząc niezwykły teatr z najwyższej półki. Byliśmy zapraszani przez festiwale na całym świecie, w Wielkiej Brytanii, USA, Brazylii, Kolumbii, Chile, Meksyku, Gruzji. Zostaliśmy poproszeni o prezentację naszej pracy przez wydział aktorski uniwersytetu w Yale, którego absolwentką jest m.in. Meryl Streep. Teatr Pieśń Kozła zdobywał prestiżowe nagrody i cieszył się dużym uznaniem pośród autorytetów sztuki. Trudno jednak utrzymać się z pracy w takim niszowym  teatrze. Nie byłoby mnie na to stać, gdyby nie serial. Pozostałem w nim więc przez kolejnych 10 lat, a kiedy moja współpraca z wrocławskim teatrem dobiegła końca, postanowiłem rozstać się z "M jak miłość" i szukać innych aktorskich wyzwań.

Według medialnych doniesień Kuszewski zarabiał za jeden dzień zdjęciowy w "M jak miłość'. kilka tysięcy złotych. 

Zobacz też: Joasia wraca do M jak miłość?! Barbarę Kurdej-Szatan zastąpi wielka gwiazda?! – ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek specjalny. Marek podaruje Miśkowi ważny prezent
Najnowsze