M jak miłość

M jak miłość. Julia zniknie na zawsze, bo Marta Chodorowska ma już nowe zajęcie! Zdradziła ją przyjaciółka Sylwia - ZDJĘCIA

Z "M jak miłość" zniknie w końcu Julia (Marta Chodorowska)? Malicka jest jedną z najbardziej znienawidzonych bohaterek. To ona uwiodła pijanego Andrzeja (Krystian Wieczorek) i przekonała go, że spędzili razem noc. Nie wiadomo, jak było naprawdę, za to pewna była ciąża, rozwód Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja Budzyńskich był tuż, tuż. Ostatecznie Julia w "M jak miłość" została sama, ale po wakacjach w "M jak miłość" sfinalizuje jeszcze podlejszy spisek. Jednak jest nadzieja, że Malicka zniknie w końcu z ekranu. Możliwy powód zdradziła jej serialowa przyjaciółka Sylwia (Hanna Turnau) na Instagramie! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Julia zniknie, bo Marta Chodorowska ma już nowe zajęcie? Sylwia nie ugryzła się w język 

Julia odejdzie z "M jak miłość", bo grająca ją gwiazda zajęła się już czymś innym? Marta Chodorowska gra nie tylko w sadze rodu Mostowiaków, gdzie mąci w małżeństwie Magdy i Andrzeja od ponad roku. Aktorka ma na swoim koncie role m.in. Klaudii Kozioł w kultowym "Ranczo", czy aktualnie  Marzeny w "Pierwszej miłości". Jednak na jej Malicką nikt nie może już patrzeć, bo z pięknej prawniczki wyszła niezła psychopatka. Czy odejdzie, bo aktorka zdecydowała się zająć czymś innym?

Na profilu Sylwii z "M jak miłość", Hanny Turnau na Instagramie pojawiło się jej niezwykle piękne ZDJĘCIE. Aktorka nie "ugryzła się na czas w język" i wygadała wszystko o swojnej przyjaciółce z planu. Czym zajmuje się aktualnie Chodorowska?

- Moja zdolna koleżanka aktorka @marta.chodorowska.official robi też super foty 😎📸🙏😘#foty #za #jagodzianki

Fani Turnau są zachwyceniem efektem prac psychopatki Julii z "M jak miłość". 

- Piękna kobieta piękne nogi i stopy na sam widok można zostać fetyszystą Proszę wybaczyć śmiałość❤🙈

- Ładne zdjęcie. Ale jeszcze ładniejsze byłoby czarno-białe. Będzie?

- sztos 🔥 piękna kobieta 😍

- Sztos, teraz Pani powinna zrobić jej👍

- Wooow!! Ale PIĘKNE!!😍😍❤️❤️❤️

- Mega 🔥🔥🔥

Sylwia w "M jak miłość" po wakacjach wkręci się w końcu do towarzystwa szacownych prawników. Wszystko za sprawą Wernera (Jacek Kopczyński), który dosłownie oszaleje na jej punkcie. A co będzie z Julią? Pewnie naprawdę zniknie, zostawiając po sobie jedynie niesmak. 

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Przerażające wyznanie Piotrka po zawale. Tylko Paweł usłyszy, że to już koniec - ZDJĘCIA

M jak miłość. Tak skończy Sylwia w nowym sezonie! Nawet Julia wyśmiała wredną przyjaciółkę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze