M jak miłość

M jak miłość. Joasia z Wojtkiem wracają do serialu?! Fani znaleźli nowy trop!

Czyżby w "M jak miłość" do domu na Wietrznej mieli wrócić jego mieszkańcy? Fani serialu znaleźli nowy trop, który daje nadzieję, że Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) z Wojtkiem (Feliks Matecki) wrócą do serialu! Czy faktycznie Chodakowska pojawią się z synem w nowych odcinkach "M jak miłość"? Czy Michał (Paweł Deląg) znów zamieszka obok nich i dawne uczucie odżyje? Sprawdź, co już wiemy!

Fani "M jak miłość" wierzą, że Joasia z Wojtkiem wrócą do serialu!

Joasia zniknęła z "M jak miłość" w bardzo nieprzyjemnych okolicznościach. Grająca ją Kurdej-Szatan wywołała skandal polityczny, za który została zwolniona z TVP. Aktorka pociągnęła za sobą Feliksa Mateckiego, który od zawsze grał Wojtka i Leszka (Sławek Uniatowski). W serialu szybko powstało szczęśliwe zakończenie wątku, w którym Joasia z Leszkiem zaręczają się i wyjeżdżają w świat. Grający od zawsze zakochanego w Joasi Michała Paweł Deląg odszedł z serii sam kilka miesięcy przed skandalem, a Julia Wróblewska - Zosia w "M jak miłość" - zrezygnowała z kariery z powodu swoich problemów ze zdrowiem psychicznym. Czy jest nadzieja, że Joasia z Wojtkiem znów zamieszkają na Wietrznej?

Wierni fani "M jak miłość" jednak nie do końca pogodzili się z faktem, że Joasi już więcej nie zobaczymy. Skandal skandalem, ale wraz z nią zniknęła ważna gałąź rodziny Chodakowskich. No i Paweł Deląg, który kochał jak nikt inny... Czy to prawda, że wrócą?

- Czy Asia z Wojtkiem będzie grała w m jak miłość? - padło pytanie na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie.

- W TVP rząd się zmienił i Barbara Kudej Szatan ma wrócić do TVP ale nie wiem czy do M Jak Miłość

- Ale głupoty😂 jaki rząd się zmienił ? 😂

- Nie ma Kurskiego

- Też bym chciała żeby Tomek grał Asia i Wojtek!

Nic jednak nie wskazuje, aby wątek Joasi i Wojtka w "M jak miłość" miał zostać "odgrzany". Nie ma żadnych informacji ze strony produkcji serialu, aby takie rozmowy były w ogóle prowadzone. Paweł Deląg także z sukcesami rozwija karierę poza "M jak miłość", Sławek Uniatowski zajął się śpiewaniem, a najmłodsi swoim życiem. Ale podobno nadzieja umiera ostatnia...

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1725: Tak Iza zdradzi Marcina! Wyuzdany seks z Radkiem zniesmaczy wszystkich – ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Iza zdradzi Marcina z Radkiem! Będzie rozwód Chodakowskich
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze