M jak miłość

M jak miłość. Jeżeli Sonia wróci do Grabiny nikt jej nie pozna! Nie będzie z nią Janka? - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" Soni (Barbara Wypych) i Janka (Tomas Kollarik) nie ma już drugi sezon. Para zaręczonych policjantów zniknęła nagle, a wcześniej całą Polska płakała na ich ślubie. Niestety nie ze szczęścia - Janek został postrzelony pod drzwiami kościoła przez zabójcę mafii. Bandytom nie udało się zabić Janka, ale nie przestali go ścigać, więc zabrał Sonię i w pośpiechu opuścili Grabinę. Fani "M jak miłość" pamiętają i wciąż czekają na ich powrót! Tyle, że jeżeli w ogóle do niego dojdzie możemy nie poznać Soni - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość". Czy Sonia wróci w nowych odcinkach? O Janku słuch zaginął

Sonię i Janka w "M jak miłość" kochali absolutnie wszyscy. Wokół tej pary kręciły się największe dramaty wzruszenia sagi rodu Mostowiaków. Janek przez długie lata kochał Ulę (Iga Krefft), nawet kiedy już wyszła za Bartka nie mógł się z tym pogodzić... Z kolei Sonia od zawsze kochała Janka i ostateczni to ona odniosła wielkie zwycięstwo. Kiedy komendant Morawski padł przed nią na kolana i oświadczył się, trudno było znaleźć fana, który nie płakał. A potem nastąpił ślub, do którego nie doszło, bo mafia podjęła prawie skuteczną próbę zamordowania wspaniałego policjanta. Od kiedy narzeczeni nagle zniknęli z Grabiny widzowie czekają na ich powrót. Czy to kiedykolwiek nastąpi?

Grająca Sonię w "M jak miłość" Barbara Wypych stałą się jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd. Często można ją zobaczyć w teatrze, serialach konkurencji, a nawet filmach. Gwiazda zagrała też swoją drugą wielką serialową rolę - Andzi Winnej w "Stuleciu Winnych". Z kolei Tomas Kollarik ostatniego wpisu na Instagramie dokonał w grudniu 2021 roku i po aktorze słuch wszelki zaginął, jak po Janku Morawskim. Czy jest szansa, że "odnajdzie się" w Grabinie? 

Sonia z "M jaki miłość" co jakiś czas pokazuje na swoim profilu na Instagramie co aktualnie porabia zawodowo i trzeba przyznać, ze jej metamorfozy robią wrażenie. To już nie jest blondyneczka z kitką, którą pokochaliśmy w "M jak miłość". Wypych zmieniła nawet kolor włosów i widać, że z młodziutkiej, skromnej policjantki zamieniła się w pewną siebie piękność - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Czy gwiazda "M jak miłość" byłaby jeszcze w stanie wcielić się w tamtą dawną Sonię? A może jej totalna przemiana wniosłaby do tej roli nową jakość? W "Stuleciu Winnych" jej Andzia umarłą jako zaawansowana  latach staruszka, więc aktorka już pokazała, że może wszystko. Tylko czy zrobi to w "M jak miłość"?

Do "M jak miłość" aktorzy wracają nawet po wielu latach. Serialowy Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) zarzekał się, ż już nigdy nie wróci. W Święta zobaczymy go przy wigilijnym stole w Grabinie i do tego z Ewą (Dominika Kluźniak)! Może więc nie tracić nadziei, że Sonia i Janek zaskoczą nas swoim powrotem?  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1687: Barbara wyzna Magdzie tajemnicę Marka! Mostowiak wyjechał z Grabiny, ale nieźle nawywijał - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Janek przejdzie operację i wróci do Soni. Dojdzie do tragicznych komplikacji
Najnowsze