M jak miłość. To jedno ZDJĘCIE Barbary z Józefem rozgrzało fanów do czerwoności! Jasno postawili sprawę, co o tym myślą!

i

Autor: Instagram M jak miłość. To jedno ZDJĘCIE Barbary z Józefem rozgrzało fanów do czerwoności! Jasno postawili sprawę, co o tym myślą!

M jak miłość

M jak miłość. Jedno ZDJĘCIE Barbary z Józefem rozgrzało fanów do czerwoności! Jasno postawili sprawę, co o tym myślą!

Na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie pojawiło się jedno ZDJĘCIE Barbary (Teresa Lipowska), całującej Józefa Modrego (Stefan Friedmann). Nikt się nie spodziewał aż takiej reakcji fanów! Wszyscy komentatorzy byli absolutnie zgodni w jednej sprawie, która dręczy wiernych widzów "M jak miłość". W jakiej? Sprawdź co już wiemy i zobacz więcej w GALERII ZDJĘĆ!

Fani "M jak miłość" protestują pod ZDJĘCIEM Barbary z Modrym! Dlaczego?

Na profilu "M jak miłość" na Instagramie pojawiło się przesympatyczne ZDJĘCIE Barbary Mostowiak z jej przyjacielem Józefem Modrym. Teresa Lipowska na fotografii całuje kolegę z planu w policzek, co może być zapowiedzią, iż starsi państwo zejdą się na stare lata. Nikt się zapewne nie spodziewał, że fani tak jednomyślnie wyrażą swój protest! Co się nie podoba wiernym widzom "M jak miłość"?

- Moc buziaków z Grabiny leci do Was w ten wakacyjny dzień! Jak Wam mija #wtorek? ? - napisał administator profilu "M jak miłość na Instagramie pod ZDJĘCIEM Barbary z Józefem. 

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Przysięga sprzed lat połączy Magdę i Pawła. Zdradzona przez Andrzeja poszuka pocieszenia u Zduńskiego - ZDJĘCIA

Już pierwszy komentarz pod ZDJĘCIEM był oznaką protestu fana "M jak miłość" i zaraz potem pojawili się następni. Co tak bardzo nie spodobało się widzom serialu? 

- Bez Emki słabo, już czekam aż wrócicie ❤️ tęskno za wami ?

- Już chce wrzesień i serial??

- Jest okej ten wtorek ale szkoda ze bez m jak miłość ❤️?

- Dla mnie już by mogły te wakacje zlecieć dziwnie tak bez m jak miłość zawsze wieczorem się siadało o 20.55 przed telewizorem ???❤️❤️❤️?️

- Jak brakuje odcinków m jak miłość w wakacje

- Słabo bo bez Emki

- Już nie mogę się doczekać nowych odcinków w Grabinie. Przesyłam należne uszanowanie Pani Teresie Lipowskiej i Panu Stefanowi Friedmanowi.

Jeden z fanów "M jak miłość" odniósł się do tego, co widać na ZDJĘCIU. -  Basia i Józef muszą być razem, bo pasują do siebie ❤️❤️

Jak widać wierni widzowie wszystko wybaczą bohaterom "M jak miłość", a Barbarze i Józefowi szczęście po tylu samotnych latach może po prostu już się należy. Byle tylko móc oglądać nowe odcinki bez długich przerwa, jak ta w wakacje 2022.  

Nie przegap: Stulecie Winnych 5. Arkadiusz Janiczek zdradził o czym będzie nowy sezon! Kto zagra młodą Bronię?

M jak miłość po wakacjach 2022. W domu Magdy i Andrzeja w Grabinie zamieszka młody przystojniak. To sprawka Kisielowej
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze