M jak miłość

M jak miłość. Jakub wyzdrowieje! Pokona białaczkę, wyjdzie ze szpitala i weźmie z Kasią prawdziwy ślub - ZDJĘCIA

2023-01-24 21:42

To już pewne, że w "M jak miłość" Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) będzie zdrowy. Po długiej walce z białaczką, przeszczepie szpiku, który dla umierającego Kuby będzie ostatnią szansą na wyleczenie nastąpi nareszcie przełom. Zdjęcia z planu "M jak miłość", na których Jakub i Kasia (Paulina Lasota) znów są razem w mieszkaniu Karskiego to najlepszy dowód na to, że pokonają śmiertelną chorobę. Tym samym nie spełnią się czarne wizje Jakuba, który ze strachu, że umrze nie będzie chciał wziąć z Kasią prawdziwego ślubu. Sprawdź co już już wiadomo, jakie będą dalsze losy Kuby.

Jakub Karski w "M jak miłość" wyleczy się z białaczki! Przeszczep szpiku się przyjmie

Jakub Karski z "M jak miłość" wyzdrowieje! Jeden z bardziej dramatycznych wątków w serialu ostatnich miesięcy skończy się szczęśliwie nie tylko dla Kuby, ale także dla jego narzeczonej Kasi. Tak wynika ze zdjęć do obecnie kręconych odcinków "M jak miłość". Paulina Lasota na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się ujęciami z planu z Krzysztofem Kwiatkowskim, na którym ekranowi zakochani są już w swoim mieszkaniu, poza szpitalem gdzie rozgrywały się ostatnio ich losy.

Ale zanim Jakub w "M jak miłość" wróci do zdrowia i pełni sił po przeszczepie jego i Kasię czeka jeszcze wiele trudnych momentów. Będą chwile, w których Karski zwątpi,że przeszczep szpiku się przyjmie,że wszystko będzie dobrze. Bo nikt nie ma mu gwarancji na pokonanie białaczki, a Kuba będzie świadomy, że różnie może jeszcze być.

Na szczęście od 1703 odcinka "M jak miłość" Jakub porzuci myśl, żeby zostawić Kasię, żeby zrezygnować ze ślubu. - Nie chcę wpakować Kasi na minę. Fundować jej kolejnej huśtawki emocjonalnej. Przecież nie wiadomo ile to jeszcze może potrwać. Nawet kilka lat... I tak się dosyć przeze mnie wypłakała. Dlatego zostawmy to tak jak jest. Na razie możemy być małżeństwem symbolicznie... - zapowiedział Marcinowi (Mikołaj Roznerski), ale pod wpływem ostrej reprymendy Chodakowskiego zmienił zdanie.

Nie ma wątpliwości, że wkrótce w "M jak miłość" Kasia i Jakub będą znów razem poza szpitalem cieszyć się swoim szczęściem. A co ze ślubem? Czy naprawdę się pobiorą? Karski będzie chciał wziąć ślub zaraz po wyjściu ze szpitala, ale na razie nie ma zdjęć z planu serialu zza kulis tej uroczystości.

M jak miłość odcinek 1703. Jakub po przeszczepie szpiku wystawi Kasię. Nie będzie już chciał ślubu
Najnowsze