M jak miłość

M jak miłość jak turecki serial? Spisek Julii to bzdura, poszło o jeden szczegół – ZDJĘĆIA

"M jak miłość" jest ulubionym serialem Polaków. Nikt nie przebije sagi rodu Mostowiaków, która przyciąga przez telewizory miliony widzów historią z życia wziętą. Jednym z najgorętszych aktualnie wątków jest spisek psychopatki Julii (Marta Chodroowska), która próbowała uwieść Andrzeja (Krystian Wieczorek), a gdy jej się to nie udało zapragnęła go zniszczyć. Jednak to, co wyczynia Malicka na ekranie przechodzi ludzkie pojęcie! Tylko niezwykle popularne tureckie seriale mogą się z tym równać. Jakie szczegóły przeoczyli twór "M jak miłość" w odcinku z wielką ucieczką psychopatki Julii? Fani wytknęli wszystko! Sprawdź, co już wiadomo i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Ucieczka Julii w M jak miłość godna tureckich seriali! 

Julia w "M jak miłość" powoli zaczęła znikać z ekranu. Widzowie nie mogą się doczekać, aż całkiem przepadnie, bo trudno było ją za cokolwiek polubić. Odkąd pojawiła się Malicka Andrzej i Magda nie mogą wyjść z kłopotów. Najpierw Julia wykreowała rzekomą zdradę Budzyńskiego, potem ogłosiła swoją ciążą - nadal nie wiadomo z kim. Kiedy Julia straciła dziecko, a Magda i Andrzej wrócili do siebie po tym wszystkim, prawniczka oszalała. Teraz żyje już tylko zemstą, a spisek który przygotowała przed swoją ucieczką z kraju, wygląda na perfekcyjny. Tyle, że jednak są szczegóły, o które przewrócą się cała ta historia i jej bohaterka! 

Przypomnijmy - w 1740 odcinku "M jak miłość" Julia znów naopowiadała Sylwii (Hanna Turnau) o "nękaniu" Andrzeja, a na "dweód" pokazała spreparowane przez siebie maile od niego. Następnie spakowała się i pocięła sobie rękę, aby w mieszkaniu zostały ślady krwi. Po czym wyjechała wynajętym samochodem do nowego domuu w Toskanii. Po tym odcinku widzowie zauważyli, jak bardzo podobny jest ten spisek do tych, które występują w tureckich serialach!

W tureckich serialach "Zakazany owoc", "Emanet", czy "Zranione ptaki" aż kapie od krwi. Każda zemsta jest jest krwawa, a nienawiść gorąca, jak straceńcza miłość. Za silne wrażenia widzowie pokochali tureckie seriale, jednak wszyscy przyznają, że są one jednak mocno oderwane od normalnego życia. I zdaniem fanów "M jak miłość" w scenach z ucieczką Julii polska saga skręciła w tę stronę. 

No, no, scenarzyści chyba się na tureckich serialach zaczęli wzorować. 

- Jeśli chodzi o sam pomysł takiego wątku, to scenarzyści pojechali po bandzie.

- Znowu coś nie pyknęło w wątku Julii. Miało być ekscytująco, a jest znowu nudno !!! Widać jak bardzo aktorka męczy się grając tą postać. Przestańcie znęcać się nad nią i zakończcie ten wątek.

- To już jest przesada, po co brnąć w coś, co jest abstrakcją, ile można ciągnąć te intrygi?

- Wątek z Julią out!!!!!

 - Dobra ale już koniec tego wątku pls ..

- Maskara. Policja na miejscu szybciej niż Sylwia. Niech ona już nie wraca, bo ten wątek ciągnie się jak flaki z olejem.

- Ciekawe czy policja zauważy ze szafy są puste. W końcu Julia ledwo się mieściła z walizkami 😂 - fani "M jak miłość" zauważyli jeden istotny szczegół. 

- Dobrze ze to tylko serial bo serio nie wyobrażam sobie żeby komuś chciało się tak kombinować jak Julii! Szkoda mi tez Sylwii, lojalna przyjaciółka, walczy o Julię a ta ją tak wykorzystała!

- Julia ściemnia, pojechała do Wilkowyj, będzie się ukrywać w domku, w lesie u babki zielarki ~ drodzy policjanci Wiecławska poprowadzi, a na drogę da mamrota 😏

- Bez sensu ten wątek z tą Juliom jak ona może wogóle mówić że nie buduje się szczęścia z czyjegoś nie szcześcia . Zgada się tylko Julia sama wtrabaniła się do łóżka Andrzejowi wiedząc że na żonę. Więc moim zdaniem tylko ona jest odpowiedzialna za wszystko. A teraz chore psychiczne wymysły i wszyscy wierzą chorej Juli. Do psychiatryka z nią.zakączcie ten wątek , bo to chory wątek 😡

Nie przegap: Oni wylecą z M jak miłość. Zabraknie czwórki bohaterów. Ktoś po nich zapłacze? – ZDJĘCIA

M jak miłość. Julia po ucieczce do Włoch przepadnie! Tego nikt się po niej nie spodziewa
Listen on Spreaker.
Najnowsze