M jak miłość

M jak miłość. Jagoda ukradnie Staszkowi szczoteczkę do badań DNA. Tak dowie się, że to jej ojciec? - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-01-17 11:40

Wkrótce w "M jak miłość" Jagoda (Katarzyna Kołeczek) uprze się, że musi poznać tożsamość swojego ojca, a wszystkie znaki wskażą na to, że mógłby nim być Staszek Popławski (Sławomir Holland). Siostrzenica Modrego (Stefan Friedmann) będzie bardzo zdeterminowana, by dotrzeć do prawdy. Niebawem w "M jak miłość" dojdzie nawet do tego, że ukradnie policjantowi szczoteczkę do zębów, by wysłać ją do badań na ojcostwo. Jagoda jeszcze nie wie, że prywatne śledztwo może źle się skończyć. Co wyniknie z badań DNA? Zobacz WIDEO z tych scen.

Jagoda posunie się do kradzieży! Wkrótce w "M jak miłość" ukradnie Staszkowi szczoteczkę do badań i prawda ujrzy światło dzienne

Jagoda nie odpuści, póki nie pozna tożsamości swojego ojca. Już jakiś czas temu zaczęła się interesować meżczyzną, którego jej matka Alicja poznała lata temu i z którym zaszła w ciążę. Jagoda nie umie się pogodzić z faktem, że nie zna swojego prawdziwego taty, a w kolejnych odcinkach "M jak miłość" wymyśli coraz to nowe sposoby, by potwierdzić lub wykluczyć ojcostwo Staszka. Wiele do myślenia da jej reakcja Krystyny (Dorota Chotecka-Pazura) na widok starego zdjęcia sprzed lat, gdzie bardzo podobny mężczyzna do Popławskiego, pozuje podczas pielgrzymki. - Ten mężczyzna, w ciemnych okularach, podobny jest troszeczkę do mojego Staszka, hm? - zapyta Krystyna Marysi (Małgorzata Pieńkowska) w obecności Jagody, trzymając w ręku starą fotografię. To popchnie kobietę do działania i będzie musiała na sto procent dowiedzieć się, czy Popławski to jej tata.

Jagoda odczyta wyniki badań DNA. Niebawem w "M jak miłość" wyjdzie na jaw, kto jest ojcem kobiety 

- Pomyślałam, że badanie DNA wszystko wyjaśni - oznajmi Jagoda Tadeuszowi w "M jak miłość", trzymając w ręku szczoteczkę Staszka. - Jagoda właściwie wymarzyła sobie, że to będzie Staszek - komentuje Katarzyna Kołeczek w "Kulisach M jak miłość". - Bardzo, bardzo by chciała, żeby to był on - dodaje. 

- Jagoda to jest fantastyczna postać, mamy jakąś taką zupełnie nietypową chemię - opowiada Sławomir Holland w "Kulisach M jak miłość". - Coś jest takiego, że się dobrze czuję w jej towarzystwie, mam nadzieję, że ona w moim również - dodaje aktor. 

Staszek z "M jak miłość" do ojciec Jagody?

Na to pytanie odpowiedź chcą znać wszyscy. Jagoda, wspierana przez Tadeusza, zrobi wszystko, by się tego dowiedzieć - Powinnaś znać swoje korzenie, to ważne - wesprze ją Modry, a Barbara (Teresa Lipowska) postara się odpowiedzieć na część nurtujących kobietę pytania. Póki co nie wiadomo, czy Staszek naprawdę okaże się ojcem Jagody. Kobieta na pewno otrzyma wyniki testów i w "Kulisach M jak miłość" widać, że bardzo zaskoczy ją wynik. 

M jak miłość. Jagoda odnajdzie ojca. Badania DNA potwierdzą,że to Staszek?
Najnowsze