M jak miłość

M jak miłość. Gdzie jest Basia Rogowska? Fani zauważyli brak córki Marysi i jej ukochanego

W "M jak miłość" od jakiegoś czasu na ekranie nie widać Basi Rogowskiej (Karina Woźniak) i Dawida (Iwo Wiciński). Młody Jaszewski już nie wróci, bo odleciał z matką Olgą (Małgorzata Lewińska) do USA, a aktor pożegnał się z serialem. Tymczasem fani M jak miłość" zauważyli, że młoda Rogowska już w zasadzie w ogóle się nie pokazuje, a to przecież ciągle jeszcze dziecko! Dlaczego nie widać Basi przy rodzicach w Grabinie? Przypomnij sobie jak kochała Dawida w GALERII ZDJĘĆ!

Co się dzieje z Basią Rogowską w M jak miłość? Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

Basię w "M jak miłość" grały już trzy młode aktorki. Jako małe dziecko podziwialiśmy w tej roli Dianę Dudzińską, w pierwszych klasach podstawówki była nią Maja Wudkiewicz, a od 3 lat jest to Karina Woźniak. 13-letnia Basia zakochała się do szaleństwa w tajemniczym i skomplikowanym Dawidzie Jaszewskim. I choć sąsiedzi Rogowskich niewiele wnieśli do serialu dobrego, a stary Jaszewski zabił Marzenkę i Andrzejka, miłość dzieciaków była prawdziwa. I raptem wszystko ucięto, jak ostrym nożem. Co się dzieje z Basią i z Dawidem?

Marysia i Artur (Robert Moskwa) w "M jak miłość" przeżywają trudne chwile, bo nowa wspólniczka Rogowskiego okrutnie między nimi miesza. Ewa bezczelnie uwodzi lekarza na oczach jego żony i wszyscy zastanawiają się, jak to się skończy. Przy tej okazji fani, zapytali się, gdzie w ogóle jest Basia?

- A czy będzie w odcinku jakiś wątek o Basi? Tej co była z Dawidem - padło pytanie na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie pod zdjęciem Marysi z Ewą. 

Jak pisaliśmy TUTAJ - wiadomo już, że Dawida więcej w "M jak miłość" nie zobaczymy. Młody Jaszewski odleciał z matką do Ameryki, a wokół Basi zaczął kręcić się nowy amant, (Aleksander Szeląg). Młoda Rogowska pojawiła się w świątecznym odcinku specjalnym serialu, ale poza tym prawie jej nie ma. A tak dziewczyna przecież nie ma jeszcze 14 lat. Gdzie się podziewa bez rodziców?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1714: Andrzej ucieknie ze szpitala do Julii! Wystarczy jedna wiadomość i będzie ją ratował. Co na to Magda?

M jak miłość. Nowy romans u Mostowiaków. Marysia połączy Maję i Tomasza wbrew Arturowi!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze