M jak miłość. Franka w ciężkim stanie w szpitalu po postrzale! Paweł nie opuści żony ani na chwilę - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film / Instagram M jak miłość. Franka w ciężkim stanie w szpitalu po postrzale! Paweł nie opuści żony ani na chwilę - ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość. Franka w ciężkim stanie w szpitalu po postrzale! Paweł nie opuści żony ani na chwilę - ZDJĘCIA

2022-09-08 8:48

W nowym sezonie "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) nie zazna spokoju! W ciężkim stanie trafi do szpitala po strzelaninie, która odbędzie się w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek). W kolejnych odcinkach "M jak miłość" sytuacja zrobi się dramatyczna, a Dominika Kachlik pokazała zdjęcia ze szpitala i poplamionej krwią marynarki. Pewnym jest, że Paweł (Rafał Mroczek) nie zostawi żony i będzie czuwał w szpitalu. Lekarze zdołają uratować życie i zdrowie góralki? Zduński zacznie się bać, że może stracić ją na zawsze.

Koszmarny czas w życiu Zduńskich w "M jak miłość" po wakacjach 

Nowe odcinki "M jak miłość" to szereg dramatów Franki. Już na początku sezonu Paweł odkryje kolejne kłamstwo żony, która wyjechała do USA i zacznie ukrywać fakt, że wróciła do Polski wcześniej. Zduńska nie wytrzyma i wyzna wreszcie prawdę o przeszłości, czyli fakt, że była surogatką, urodziła Adama (Liam Culbreth) i oddała go pod opiekę Marcie i Karolowi Lewickim. Paweł odkryje, że właściwie nie zna swojej żony! To niestety dopiero początek koszmaru, który rozegra się w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach. Małżeństwo przeżyje chwile grozy!

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1672: Argasiński straci Patrycję, ale dorwie Rogowską! To Marysi będzie się żalił jak nigdy - ZDJĘCIA

M jak miłość. Brutalny atak na Mateusza i Lilkę w bistro. Kochanek Ethan przyłoży jej pistolet do głowy. Kto zginie?

Franka z "M jak miłość" w szpitalu po postrzale! Będzie walczyć o życie

Kłamstwa i oszustwa Franki to jedno, ale sprawa zacznie być naprawdę niebezpieczna, kiedy do bistro Kingi dołączy Lilka (Monika Mielnicka). Ukochana Piotrka (Marcin Mroczek) zgodzi się na ponowne zatrudnienie żony Mostowiaka (Krystian Domagała) i rozpęta się piekło. Franka nie przewidzi, że w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach wmiesza się w niebezpieczną akcję w "Naszym Zielonym Sadzie". Wszystko zacznie się od powrotu kochanka Lilki Ethana (Paweł Roman), który wraz ze wspólnikiem pojawią się w bistro i zrobią rozróbę. 

Wytworzy się zamieszanie, Ethan będzie chciał dorwać Lilkę, a Mateusz stanie w jej obronie. Dziewczyna spanikuje, zacznie uciekać, aż w końcu padną strzały! Niedawno Dominika Kachlik pokazała na swoim Instagramie zdjęcie zakrwawionej marynarki i to może oznaczać, że padnie ofiarą napadu. Gwiazda "M jak miłość" podzieliła się również zdjęciem ze szpitala, gdzie ma założone specjalne opatrunki i leży w szpitalnym łóżku. Rafał Mroczek potwierdził, że sceny nagrywane są na oddziale szpitalnym i zaznaczył, że to naprawdę wymagający czas. - To ja nawet mam się przebierać w szpitalu? Nawet nie mamy czasu na to, żeby iść do garderoby się przebrać, co scena goni scenę i ja jestem w każdej? Już mam dosyć tych dwunastu godzin pracy - mówi aktor, który narzeka, że musi przebierać się w szpitalnej scenerii, bo nagrywanie "M jak miłość" zajmuje tyle czasu, że nie ma chwili na pójście do garderoby. 

Franka przeżyje postrzał? Dominika Kachlik tłumaczy, że sceny w szpitalu to fikcja

Chociaż to nie Franka w kolejnych odcinkach "M jak miłość" będzie celem strzału, to właśnie ona wyląduje w szpitalu. Trudno póki co stwierdzić, jak zakończy się napad w bistro i czy Ethan zapłaci za skrzywdzenie Lilki i góralki. Na pewno Mateusz i Paweł staną w obronie kobiet, ale czy nie będzie już za późno? Franka na pewno nie umrze i wróci do zdrowia. Nie da się ukryć, że zdjęcia aktorki wywołały małe nieporozumienia, a gwiazda "M jak miłość" musiała wytłumaczyć fanom, że jej pobyt w szpitalu nie oznacza realnego uszczerbku na zdrowiu.

- Kochani followersi, to poprzednie zdjęcie to fikcja :) Nie jestem w szpitalu, tylko na planie zdjęciowym. Bardzo wam dziękuję za pełne troski wiadomości, u mnie wszystko ok, cieszę się dobrym zdrowiem. Miłego dnia wam życzę - napisała aktorka, dementując wszelkie nieporozumienia. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1669: Rozdzierające serce wyznanie Magdy. Oddałaby wszystko, żeby urodzić Andrzejowi dziecko – ZDJĘCIA, WIDEO

Najnowsze