M jak miłość

M jak miłość. Franka i Paweł nigdy nie zaznają szczęścia?! Fani narzekają, że ciężko się to ogląda - ZDJĘCIA

Fani "M jak miłość" mają zdecydowanie dość dramatów w małżeństwie Pawła (Rafał Mroczek) i Franki (Dominika Kachlik). Czwarta żona Zduńskiego miała być jego wielkim szczęściem do końca życia, a tu co krok wychodzi na jaw coś nowego. Jak nie były narzeczony bandyta i mroczne tajemnice żony Pawła, to strzelanina w bistro i kalectwo Franki. A w finale wielka tragedia jego przybranej córki Basi (Gabriela Raczyńska)! Widzowie zdecydowanie życzą sobie, aby scenarzyści "M jak miłość" dali tej kochającej się parze spokój, bo coraz ciężej im się te dramaty ogląda. Zobacz najnowsze tragedie u Zduńskich w GALERII ZDJĘĆ!

Fani "M jak miłość": dajcie żyć Pawłowi i France!

Franka w "M jak miłość" dosłownie wpadła na Pawła uciekając z własnego ślubu z bandytą Krzyśkiem (Michał Chruściel). Odrzucony narzeczony później nieźle zatruwał życie Zduńskim, ale w wobec innych wydarzeń można powiedzieć, że w sumie był nieszkodliwy. Do szczęśliwego związku Pawła z Franką zaplątała się jeszcze Majka (Laura Samojłowicz), która spróbowała przerwać ślub Zduńskich. Jednak ostatnio nad domem Pawła i jego czwartej żony zawisły "gęste, czarne chmury"! I fani mają już tego serdecznie dość.

Kiedy już Paweł w "M jak miłość" wybaczył żonie ukrywanie przed nim 10-letniego syna Adama (Liam Culbreth) w ich życie wmieszał się kochanek Lilki (Monika Mielnicka). Ethan zjawił się w bistro z kumplem "po fachu" i bronią palną, z której strzał padł na Frankę. Czy Paweł i Franka nie mogą nacieszyć się swoim szczęściem? 

Pod ZDJĘCIEM Zduńskich z zapłakaną córką na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie wierni widzowie serialu nie wytrzymali i dali wyraz swojej złości. Dlaczego pełne miłości małżeństwo Zduńskich los tak ciężko doświadcza?       

- Straszne to jest, opierała się, no ale jednak uległa, bo chciała pomóc, nieważne, jak by ją namawiał, z obcymi się nie wsiada, bo, jak tutaj pokazali, później jest omal ( NIE ) tragedia trauma ?. Basia świetnie to zagrała, przerażenie, roztrzęsienie, płacz ?. Okrutne to jest, ile jeszcze Paweł i Franka muszą wycierpieć, zamiast być szczęśliwi, to znów czarne chmury nad Nimi zwisają, ciężko się to ogląda ?

- Niech tego chłopaka dopadnie Paweł to dla niego się źle skończy i należy mu się za takie coś i zobaczymy co zrobi Paweł?. A Basi to mi się szkoda zrobiło?

- Dooobra taaamn Paweł zabieraj brata prawnika, Marcin jako detektyw, policjant Rafała i dorwij skurwysyna !!?

Czy Franka i Paweł w "M jak miłość" dostaną w końcu szansę na spokój i szczęście? Przekonamy się śledząc ich wątek w TVP2!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1711: Marcin odda Radkowi Izę z wdzięczności za uratowanie Szymka? Dziwny komentarz Mikołaja Roznerskiego - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Franka pozostanie kaleką! Nie ruszy ręką nawet po leczeniu w klinice Olka
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze