M jak miłość

M jak miłość. Długo wyczekiwany upadek Ewy! Rogowscy i Krystyna zostawią ją na lodzie - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-12-01 18:18

W kolejnych odcinkach "M jak miłość" Ewa (Anna Kerth) straci wszystko! Kalinowska w końcu się doigra i sprawi, że odwrócą się już od niej zupełnie wszyscy, a groźby którymi zacznie ją straszyć Rogowski (Robert Moskwa) staną się faktem! W następnych odcinkach "M jak miłość" Ewa zostanie na lodzie, gdyż pracownicy przychodni postanowią solidarnie odejść z pracy i wręczą jej swoje rezygnacje. W tej sytuacji Kalinowska zostanie sama jak palec i doszczętnie zrozumie, że to już jej koniec! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w WIDEO i naszej GALERII ZDJĘĆ!

Koniec Ewy Kalinowskiej w "M jak miłość"! Wszyscy się od niej odwrócą

W nowych odcinkach "M jak miłość" nastąpi długo wyczekiwany koniec wrednej Ewy! Wszystko przez to, że Kalinowska nie zmieni swojego charakteru i znów zacznie wyżywać się najpierw na Krystynie (Dorota Chotecka-Pazura), a następnie na Marysi (Małgorzata Pieńkowska), a nawet Basi (Karina Woźniak). I gdy nie podziałają na nią ostrzeżenia Staszka (Sławomir Holland), który oskarży ją o mobbing, to weźmie się za nią sam Artur! I już w 1765 odcinku "M jak miłość" da wspólniczce jasno do zrozumienia, że przekroczyła już wszelkie możliwe granice i zagrozi jej usunięciem z przychodni, na które Ewa oczywiście zareaguje obrażeniem i gniewem!

- Ty zawsze byłaś złośliwa, ale teraz jesteś po prostu wredna... Znajdę sposób na to, aby pozbyć się ciebie z przychodni - zapowie otwarcie Artur.

- W życiu tak jest, że czasami są bardzo toksyczne osoby wokół nas, które mają jakieś kłopoty wewnętrzne. Są niepoukładani sami ze sobą i w związku z tym przerzucają to na innych. No i tu chyba mamy taką sytuację jak na dłoni. W pewnym momencie trzeba powiedzieć "stop" takiej osobie - tłumaczy Dorota Chotecka-Pazura w "Kulisach M jak miłość".

W tym momencie w "M jak miłość" Ewa zda sobie sprawę, że jej przyszłość jest bardzo niepewna. A to dlatego, że oprócz problemów osobistych dojdą te zawodowe, w których nie będzie mieć już żadnego wsparcia, gdyż wypnie się na nią nawet Artur. A jego śladem pójdzie również i Wojtek (Aleksander Szleląg), który zdecydowanie stanie po stronie Rogowskich i postawi swojej matce ultimatum! Ale na zmianę będzie już za późno, a już w szczególności w pracy!

- Ewa zaczyna tracić grunt pod nogami. Wie, zdaje sobie z tego sprawę, że wiele błędów popełniła. Po raz kolejny dostaje taką nauczkę. Jakie będą tego konsekwencje? - zastanawia się Anna Kerth w w "Kulisach M jak miłość".

- Ja dłużej z tobą nie będą pracować - oświadczy Marysia.

A to dlatego, że w kolejnych odcinkach "M jak miłość" pracownicy przychodni postanowią solidarnie odejść z pracy, zostawiając w ten sposób Ewę na lodzie! Wspólnik Kalinowskiej, jak i jego żona złożą rezygnację, a ich śladem pójdzie również dręczona przez lekarkę Krystyna! I wtedy Ewa zrozumie, że to już jest jej koniec!

- Składamy rezygnację z pracy w trybie natychmiastowym - powie Artur, po czym wręczy jej dokumenty swoje i żony. A tuż za nimi zrobi to Krystyna.

- To jest duży szok. To, co się wydarza powoduje, że ona zaczyna widzieć, że na to życie zawodowe wpływają właśnie też jej wybory osobiste. Ewa sięga dna, bo traci wszystko i może się odbije - podsumowuje Kerth w "Kulisach M jak miłość".

M jak miłość. Ewa Kalinowska pokaże do czego jest zdolna! Ślub byłego męża z Magdą tak ją nakręci
Listen on Spreaker.
Najnowsze