M jak miłość

M jak miłość. Definitywny koniec małżeństwa Magdy i Andrzeja Budzyńskich? Nie tego oczekują fani

Czy w "M jak miłość" to już naprawdę ostateczny koniec małżeństwa Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) Budzyńskich?! Na ekranie wszystko ku temu zmierza, ale fani nie życzą sobie takiego zakończenia. Wierni widzowie "M jak miłość" potwierdzili nasze podejrzenia, że Julia (Marta Chodorowska) sfałszowała wyniki DNA dziecka, a do żadnego seksu z Andrzejem nie doszło! Pisaliśmy o tym jako pierwsi, zwracając uwagę na fakt, że nikt nam nie pokazał co się stało za zamkniętymi drzwiami pokoju hotelowego Julii. Nie mniej Magda aktualnie przeżywa wielką tragedię w "M jak miłość", bo już wie, że ukochany mąż ją oszukuje. Jak to się wszystko skończy?

"M jak miłość". Czy to już koniec Magdy i Andrzeja? Fani do tego nie dopuszczą 

Wszystko w "M jak miłość" zmierza do nieuchronnego końca pięknego małżeństwa Magdy i Andrzeja. Budzyński już zaplątał się w sieci kłamstw, a będzie jeszcze gorzej. Magda i tak wszystkiego się dowie i załamana ucieknie przed wszystkimi do siedliska. Ostatecznie już za chwilę Budzyńscy zostaną rozdzieleni, a Magda nie będzie chciała wiarołomnego męża widzieć na oczy. Jednak fani nie wyrażają zgody na taki ciąg dalszy!

Na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie atmosfera wokół Magdy i Andrzeja ma temperaturę wrzątku. Fani wprawdzie chwalą grę aktorską serialowego Andrzeja, ale generalnie wiedzą już, że dziecko nie jest jego. Co więcej, absolutnie nie życzą sobie definitywnego rozstania tej pary! Co najwyżej zgadzają się przeczekać ten kryzys...

Fani nie pozwolą na rozstanie Magdy i Andrzeja!

- Co dalej, Andrzej? Co dalej? - zapytał moderator profilu "M jak miłość" na Instagramie.

- A o co chodzi???? - zażartował grający Andrzeja Wieczorek. I otworzył tym samym gorącą dyskusję.  

- Nie mogę, na to patrzeć, jak ją oszukuje, prosto w oczy, płakać mi się chce, Madzia jest cudowna, uwielbiam ją ??. Ten wątek to jest po to by oglądalność spadła, i żeby widzowie znienawidzili Andrzeja ?‍♀️

- Mam wrażenie, że Julia Pana postać okłamuje, Postać Endrju, była spita na wyjeździe, jakby niby miała " działać" z Julią ~ tak bardzo bym chciała by to była prawda ?. Tylko w takim razie, po co taki krzywdzący wątek, pełen kłamstw, znienawidzenia Andrzeja ?‍♀️ ~ a szkdoa bo fajny jest Pan?

- Ależ Andrzej cudownie gra??emocje sięgają zenitu ??? ja wierzę że będzie dobrze. ?

- Poryczę się jak ich związek się rozpadnie.. ?

- Boże zamiast powiedzieć jej to trzyma to jeszcze w sobie ale mnie to wkurzyło jak tak można i teraz czekać na poniedziałek no jak tak można

- W końcu przyznaj się, ale to i tak ściema na bank nie twoje dziecko ???

- Ta para jest tak idealna ? Po cholerę ten wątek z Julią? ?‍♀️

- Mam taką teorię że Andrzej wcale nie spał z Julią i że to nie Jego Dziecko

- Ach co dalej? Spodziewam się najgorszego... Ze względu na stan zdrowia Magdy, Andrzej nie powinien mówić jej na razie prawdy... Andrzej i Magda to najlepsza para w serialu i powinni być razem na dobre i na złe ☹️?

Czy związek Magdy i Andrzeja Budzyńskich przetrwa ten koszmarny kryzys dowiemy się śledząc ich wątek w kolejnych odcinkach "M jak miłość".  

Zobacz też: M jak miłość. Bezpłodny Andrzej nie może być ojcem dziecka Julii, kochanka wrabia go w ciążę? Jak to możliwe, skoro Budzyński ma już syna? Analizujemy fakty po zdradzie Andrzeja!

M jak miłość odcinek 1674 ZWIASTUN. Magda dowie się o zdradzie Andrzeja! Odejdzie od męża do Pawła
Najnowsze