M jak miłość

M jak miłość. Damian ucieknie matce w USA i wróci do Ani? Taki scenariusz jest możliwy

Miłość zwycięży w "M jak miłość"? Taki scenariusz jest możliwy, a nawet konieczny, jeżeli Ania (Gabriela Świerczyńska) i Damian (Oliwer Proctor) dostali prawdziwą szansę na wspólne życie. Młoda Wojciechowska przez jakiś czas miała poważne problemy psychiczne, w wyniku których obsesyjnie kochała się w nauczycielu Wareckim (Wojciech Świeściak). Damian wiele przetrzymał, ale ostatecznie odszedł, brutalnie przez ukochaną odrzucony. I kiedy młodzi odnaleźli się znów w "M jak miłość" i zeszli, a ich uczucie zakwitło na nowo, Sandra wywiozła syna do USA. Czy Damian ucieknie matce i wróci do Ani? Sprawdź czy to jest możliwe!

M jak miłość. Ania odzyska ukochanego? Ucieknie od matki i wróci do Polski 

Ania i Damian w "M jak miłość" pokochali się prawdziwą, młodzieńczą miłością. Łatwo nie było, co chłopak wcześniej był partnerem Basi (Gabriela Raczyńska), więc jego związek z Anią stał się tragedią dla córki Pawła. Ostatecznie wszystko się ułożyło do czasu, aż Wojciechowska oszalała na punkcie Wareckiego... Damian długo znosił jej wybryki, ale ostatecznie rozstali się. I kiedy Ania "doszła do siebie" i znów zaczęła być sobą, Sandra okłamała syna w sprawie ojca i zabrała go na zawsze do USA. Czy Chłopak ucieknie matce i wróci do ukochanej?

Taką nadzieję mają fani "M jak miłość", którzy są wściekli na Sandrę za to, co zrobiła własnemu dziecku. Na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie nie zostawili na niej dosłownie "suchej nitki"

- Zła, Damian ma tam dziewczynę i wspomnienia, on powinien wrócić ?

- No jeśli bez rozmowy o tym, wbrew woli, ba kłamiąc, zabiera chłopaka za granicę bezpardonowo zmuszając do porzucenia wszystkiego, co w Polsce miał to zachowanie godne pogardy. A Damian miał już 18stke? Bo jak tak, to może mu nasrać, a jak nie to takie coś chwile przed pełnoletnością dzieciaka to już zupełne barbarzyństwo

- On wróci na pewno bo kocha Anię❤️

- Będzie jazda...

- Mogła chociaż poczekać, żeby maturę napisał...

Wśród komentarzy pojawił się i taki, że Oliwer Proctor na stałe pożegnał się z "M jak miłość", a to oznacza, że jego bohater i nie wróci już do Ani. Jak będzie naprawdę - przekonamy się w nowych odcinkach serialu.  

Zobacz też: M jaki miłość. Nowe fakty w sprawie zdrady Andrzeja z Julią wyjdą na jaw? Dosypała mu czegoś do drinka i nigdy ze sobą nie spali

M jak miłość. Ania straci chłopaka.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze