M jak miłość

M jak miłość. Czy Magda i Andrzej wrócą do siebie? Po rozstaniu będą w opłakanym stanie – ZDJĘCIA

2022-10-28 9:14

W "M jak miłość" najgorętszym pytaniem sezonu jest: czy Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) wrócą do siebie? Gdyby fani "M jak miłość" na jeden dzień dostali moc scenarzystów serialu odpowiedź byłaby już jasna: tak, wrócą, bo nie mogą bez siebie żyć! I faktycznie, najnowsze ZDJĘCIA Budzyńskich to potwierdzają. Po decydującej rozmowie w siedlisku, podczas której Magda zażąda rozwodu i rozstają się, oboje są w strasznym stanie! Podkrążone oczy, wielki smutek i rezygnacja na twarzach... Magda i Andrzej po prostu nie mogą bez siebie żyć! Oceńcie sami w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Magda i Andrzej wrócą do siebie? Po rozstaniu będą w strasznym stanie - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Podejrzana "zdrada" Andrzeja w "M jak miłość" i wynikające z tego zdarzenia konsekwencje są absolutnie najważniejszym wątkiem serialu. Małżeństwo Budzyńskich od lat budzi wielkie emocje jako para idealna i fani nie są w stanie przeboleć, że twórcy serialu zniszczyli coś tak pięknego. Gdyby od widzów sagi rodu Mostowiaków mogło zależeć co się dalej stanie, odpowiedź byłaby oczywista: Magda i Andrzej do siebie wrócą!

Na najnowszych ZDJĘCIACH z "M jak miłość" widzimy Magdę i Andrzeja podczas decydującej rozmowy o rozwodzie w siedlisku. Nie można oprzeć się wrażeniu, że w momencie, kiedy Budzyńscy podejmują dramatyczne decyzje, wyglądają, jakby życie z nim uciekło. I dlaczego to wszystko?

Przypomnijmy - Andrzej w 1653 odcinku "M jak miłość" na konferencji we Wrocławiu wypił trochę za dużo w towarzystwie pięknej Julii (Marta Chodorowska). Nie jest wykluczone, że sprytna Malicka dosypała mu czegoś do drinka, bo był w tragicznej formie, kiedy szarmancko odnosił jej do pokoju torebkę. Na drugi dzień obudzili się w łóżku nadzy, a niedługo potem Julia ogłosiła, że zaszła w ciążę z Andrzejem. Jest również prawdopodobne, że w tej ciąży już była, kiedy czarowała go przez cały wieczór w hotelowym barze... Magda w końću domyśliła się, że Andrzej ją zdradził, a "życzliwa" Sylwia nagrała jej informację o ciąży. I stało się najgorsze - Budzyńscy się rozstali! 

Magda i Andrzej w "M jak miłość" muszą do siebie wrócić!

Kiedy na profilu superseriale.se.pl na portalu Facebook zapytaliśmy fanów o to, czy jest szansa na to, aby Magda i Andrzej w "M jak miłość" do siebie wrócili, odpowiedź fanów była jednoznaczna. 

- Jak budzyńscy się rozwiodą ja przestanę oglądać M jak miłość bo to najfajniejsza para i wątek z serialu!

- Tak wrócą do siebie.

- Wrócą, bo to nie Budzyńskiego dziecko, nie spał z Julią, był zmanipulowany i to się musi wyjaśnić!

- Tak wrócą. To tylko kwestia czasu.

- Myślę że wrócą do siebie Andrzej będzie walczył o to aby Magda mu wybaczyła tak sądzę

- Tak, ale to potrwa...

- Coś słyszałam że w grudniu będą emitowane odcinki z ich godzeniem się!

Czy tak właśnie się stanie dowiemy się niebawem śledząc wątek Andrzeja i Magdy w nowych odcinkach "M jak miłość". Na razie oceńcie sami ich stan po rozstaniu w GALERII ZDJĘĆ!

Zobacz też: M jak miłość. Andrzeja do porządku przywoła Paweł Zduński! Na jaw wyszły nowe fakty – ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1681. Magda powie Andrzejowi, że już go nie kocha. Marszałek dopadnie zięcia!
Najnowsze