M jak miłość. Cudowne Święta u Chodakowskich! Iza i Marcin po kryzysie znowu razem z dziećmi! Nikt nie powstrzyma łez wzruszenia – WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Cudowne Święta u Chodakowskich! Iza i Marcin po kryzysie znowu razem z dziećmi! Nikt nie powstrzyma łez wzruszenia – WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Cudowne Święta u Chodakowskich! Iza i Marcin po kryzysie znowu razem z dziećmi! Nikt nie powstrzyma łez wzruszenia – WIDEO, ZDJĘCIA

Tych Świąt u Chodakowskich w "M jak miłość" długo nie zapomnimy! Po długim kryzysie Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski) i dzieci znów będą szczęśliwi razem z dziećmi szykowali wigilijne potrawy, a do domu zawita nawet święty Mikołaj! Tak wspaniałej atmosfery nie było w domu Chodakowskich już dawno! Jak pamiętamy, poprzednie Boże Narodzenie było bardzo smutne - załamana Iza wyjechała i zostawiła list pożegnalny i dopiero cud sprawił, że w ostatniej chwili wróciła do dzieci. Tym razem jednak po tym wielkim smutku w "M jak miłość" nie zostanie nawet ślad, a nieziemsko szczęśliwi Chodakowscy spędzą razem wyjątkowe Święta! Sprawdź co mówią gwiazdy na WIDEO i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ! Zdradzamy, że do Grabiny też zawita wielkie szczęście!

W "M jak miłość" świąteczny cud u Chodakowskich! Na takie Święta czekali bardzo długo

W "M jak miłość" nareszcie do domu Izy i Marcina wróci wielkie szczęście! W progu stanie prawdziwy Mikołaj, a Szymek i Maja będą szaleć z radości! Należy się to Chodakowskim po roku upiornego stresu, rozłąki i realnej groźby rozwodu. Ale tym razem wszystko będzie wyglądało jak należy - Szymek (Staś Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska) będą szaleć ze szczęścia, a miłość Izy i Marcina wybuchnie na nowo. Nikt nie zdoła powstrzymać łez w Wigilię u Chodkowskich - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Na WIDEO z "Kulis M jak miłość" widzimy, jak w progu domu Chodakowskich staje święty Mikołaj, a dzieci dosłownie szaleją. przebierze się za pana z workiem prezentów - zobacz w GLAERII ZDJĘĆ!

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2539: Stefan przed odejściem wykona wspaniały gest dla Franka! Nigdy mu tego nie zapomni - ZDJĘCIA

Gwiazdy "M jak miłość" w specjalnym świątecznym odcinku "Kulis" złożyły widzom niezwykle wzruszające życzenia świąteczne. Przy tej okazji zobaczymy, że u Mostowiaków również zapanuje wspaniała atmosfera, a Barbara (Teresa Lipowska) uroni prawdziwe łzy szczęścia. Znów cała rodzina razem zasiądzie do stołu w Grabinie. Barbara będzie naprawdę szczęśliwa - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

- Moi drodzy, przed nami - moim zdaniem - najpiękniejsze święta Bożego Narodzenia. Przy stole cała rodzina, mam nadzieję - zapowiada Jacek Kopczyński, serialowy Werner w "Kulisach "M jak miłość". - Pamiętajmy o tych, którzy potrzebują pomocy, Życzę wam w tych pięknych dniach rodzinnych spotkań! 

- Pięknych, magicznych, pełnych śniegu Świąt! Rodzinnych, radosnych, bez kłopotów i zmartwień - życzy wszystkim Teresa Lipowska, czyli Barbara Mostowiak w "Kulisach M jak miłość".

- Życzę państwu takiej rodzinnej, ciepłej, rodzinnej atmosfery! Żeby wszyscy przy tym stole czuli się na swoim miejscu - dodaje grający Kamila Marcin Bosak w "Kulisach".    

- Żebyśmy dla siebie byli dobrzy, żebyśmy byli dla naszych bliskich obecni, zdrowi, żebyśmy mogli kochać i żebyśmy się czuli kochani - życzy grająca Magdę Budzyńską Anna Mucha.

I wygląda na to, że w domach Chodakowskich i Mostowiaków życzenia gwiazd "M jak miłość" nareszcie spełnią się. 

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1627: Wielka tragedia Izy i Marcina scali ich na zawsze. Chodakowski będzie ranny, a żona zrozumie, że tyko jego kocha  

M jak miłość. Cudowne Święta u Chodakowskich. Iza i Marcin razem z dziećmi! Nikt nie uwierzy kto zostanie Mikołajem
Najnowsze