M jak miłość. Była teściowa Małgosi wróci do Mostowiaków? Wszyscy czekają na duet Simony z Kisielową!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Była teściowa Małgosi wróci do Mostowiaków? Wszyscy czekają na duet Simony z Kisielową!

M jak miłość

M jak miłość. Była teściowa Małgosi wróci do Mostowiaków? Wszyscy czekają na duet Simony z Kisielową!

Fani "M jak miłość" uznali, że cudownym pomysłem byłby powrót do serialu byłej teściowej Małgosi (Joanna Koroniewska), SimonA (Agnieszka Fitkau-Perepeczko)! Matka Stefana Mullera (Steffen Moller) była fantastyczną postacią - zabawna, pełna energii i szalonych pomysłów przyciągała do ekranów miliony widzów. Nic dziwnego, że fani "M jak miłość" zatęsknili za tak barwną postacią, a co więcej chcieliby zobaczyć ją w duecie z Kiesielową (Małgorzata Rożniatowska)! Czy to może się wydarzyć w nowym sezonie sagi rodu Mostowiaków?

SimonA wróci do "M jak miłość"? Spełniłaby marzenie fanów

Stefan Muller w "M jak miłość" bardzo kochał Małgosię. Niestety, Mostowiaczka swojego 2. męża jedynie lubiła, więc małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Stefan ożenił się po raz drugi, ale postać przestała już być tak istotna dla głównych wątków scenariusza i ostatecznie razem z serialową mamą zniknęli z serialu. Tymczasem fani nie tylko nie zapomnieli o SimonIE, a wręcz marzą o jej powrocie!

Kiedy SimonA w "M jak miłość" pojawiała się w pubie Marka (Kacper Kuszewski) i Stefana na twarzach widzów natychmiast pojawiał się uśmiech. Nic dziwnego, ta szalona kobieta miała fantastyczne poczucie humoru i z największego problemu potrafiła zrobić łatwą do obśmiania dykteryjkę. No i Simona "nie dawała sobie w kaszę dmuchać"! Dziś fanów "M jak miłość" rozbawia do łez postać sołtys Kisielowej i właśnie z nią chcieliby zobaczyć w duecie dawną teściową Małgosi! Czy to się może zdarzyć w nowym sezonie? 

Nie przegap: M jak miłość. Poród Julii w nowym sezonie. Będzie tak blisko rozwiązania, a zamiast Budzyńskiego w szpitalu pojawi się Sylwia - WIDEO, ZDJĘCIA

Na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie pojawił się post, który obudził w wiernych widzach nadzieję. Moderator zamieścił ZDJĘCIA Hanki Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska), Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk) oraz Janka Morawskiego (Tomas Kollarik) i Simony Miller z pytaniem, którą z tych postaci przywróciliby do serialu. Czyżby to była jakaś propozycja?  

Gdybyście mogli przywrócić jedną z tych postaci, kogo byście wybrali? ?

Fani "M jak miłość" tak naprawdę chętnie zobaczyliby raz jeszcze każdą z postaci, ale w tym nieformalnym rankibgu bezapelacyjnie wygrała właśnie Simona! 

- Simona i Kisielowa to ale był by duet ??? - szybko padła propozycja jednego z widzów.

- O tak ?

- Prawda! 

- Only Simone ❤️❤️❤️

- Teściowa Gosi to jak miała na imię? Nie pamiętam. Ale jakby teraz wkroczyła na teren Kisielowej to by iskrzyło że oooooo ?

Na razie produkcja "M jak miłość" nie ujawniła żadnych planów związanych z powrotem Simony do serialu. Ale może zabawa na oficjalnym profilu serialu na Instagramie to zapowiedź spełnienia marzeń fanów? Przekonamy się na pewno po wakacjach 2022. 

Zobacz też: M jak miłość. Marcin Mroczek na planie błaga fanów o pomoc! Pokazał gdzie się przeniosą Kinga i Piotrek – WIDEO, ZDJĘCIA

Powrót Majki do "M jak miłość". Wyjdzie z psychiatryka i dorwie Pawła
Najnowsze