M jak miłość

M jak miłość. Budzyński zmienił zdanie o Julii. Zaczął podziwiać byłą kochankę! Będzie romans w nowym sezonie?

2024-05-15 17:13

W nowym sezonie "M jak miłość" Julia Malicka (Marta Chodorowska) i Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) wystawią zaufanie Magdy (Anna Mucha) do męża na próbę? Czy odżyje dawna namiętność i powtórzy się sytuacja ze służbowego wyjazdu do Wrocławia? Po procesie uniewinniającym Marka Rotkiewicza (Aleksandar Milićević) Andrzej znowu patrzył na piękną i zdolną prawniczkę wzrokiem pełnym podziwu. Czy w nowym sezonie Andrzej ponownie popełni wielki błąd? Zobacz ZDJĘCIA

Czy Julia i Andrzej znowu się do siebie niebezpiecznie zbliżą w w nowym sezonie "M jak miłość” po wakacjach 2024?

W 1806 odcinku „M jak miłość” Rotkiewicz został uniewinniony od zarzutów napaści na Porębę (sprawę wypadku, w którym zginęły żona i córeczka mecenasa) dzięki sprytowi i determinacji Julii. Proces okazał się wielkim wspólnym sukcesem Malickiej i Andrzeja. Budzyński wpadł na pomysł zaangażowania w sprawę eksperta do spraw technik audiowizualnych, co przesądziło o ich wygranej. Andrzej będzie pod wielkim wrażeniem kompetencji Julii, a także tego, jak pomogła Markowi.

- Powiem ci tak: ludzie się zmieniają – odpowiedziała wówczas Malicka.

Andrzej znowu zdradzi Magdę z Julią?

W serialu „M jak miłość” – jak w życiu – mężowie zdradzają żony. Zrobił to również Andrzej, choć widzowie zupełnie się tego nie spodziewali. Kochający, czuły, godny zaufania Budzyński uległ urokowi Malickiej podczas służbowego wyjazdu do Wrocławia. Już wcześniej, kiedy Julia pracowała jako stażystka w jego kancelarii, wpadła mu w oko. Kiedy we Wrocławiu nadarzyła się okazja wspólnego seksu, po prostu z niej skorzystał. Malicka nazwała wspólny wyjazd przeznaczeniem. Czy nadal będzie myśleć o każdym spotkaniu z Andrzejem w ten sposób?

- Julia znowu w formie i… na to nic nie poradzisz… lubimy się z Krystianem Wieczorkiem😈 - dość dwuznacznie napisała Marta Chodorowska na swoim profilu na Instagramie.

Fani serialu „M jak miłość” łakną częstszej obecności Malickiej na ekranie:

- Oby postać Julii częściej gościła na ekranach, bo jest jej zdecydowanie za mało ❤️

- Bardzo Pani brakowało w serialu, mam nadzieję, że tym razem nic Pani nie narozrabia👏👏👏

Widzowi lubią jej wieloznaczną postać, po której w nowym sezonie 2024 możemy się wiele spodziewać. Czym jeszcze zaskoczy nas w serialu „M jak miłość” Julia Malicka?

M jak miłość odcinek 1806 ZWIASTUN. Matka Kingi ciężko chora! Zła wróżba dla Magdy i zaskakujący finał procesu Rotkiewicza
Listen on Spreaker.
Najnowsze