M jak miłość. Budzyńscy ofiarami ataku psychopaty w Grabinie! Tajemniczy typ będzie ich nagrywał i spróbuje zabić – WIDEO

2021-11-04 8:39

Nowy psychopata w "M jak miłość"! Nieznany, typ spod ciemnej gwiazdy będzie się czaił na Budzyńskich! Niczego nieświadomi Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) będą oddawali się namiętności w swoim ogrodzie, a ukryty psychol będzie ich nagrywał. A to jeszcze nie wszystko, bo na leśnej drodze Budzyńscy o mało ich nie zabije! Czego ten tajemniczy psychopata będzie chciał od Magdy i Andrzeja? Skąd się wziął w "M jak miłość" ? Krystian Wieczorek i Anna Mucha zdradzają w "Kulisach M jak miłość" co się wydarzy w nowych odcinkach - sprawdź co już wiemy i zobacz WIDEO oraz GALERIĘ ZDJĘĆ!

"M jak miłość". Nowy psychopata zaatakuje Budzyńskich! Nagranie i próba zabójstwa to dopiero początek!

Sensacyjny zwrot akcji w "M jak miłość"! Szczęście Budzyńskich w siedlisku zburzy tajemniczy typ, który będzie ich śledził, nagrywał i spróbuje zabić! Niczego nieświadomi Magda i Andrzej będą cieszyć się sobą i otoczeniem przyrody, po wyjściu Budzyńskiej ze szpitala. Tymczasem podejrzany typ będzie cały czas kręcił film z ich najbardziej intymnych chwil! Skąd on się tam weźmie? - zobacz psychola na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ!

- Magda cały czas stara cieszyć się życiem. Ona nie osiadła na laurach, to jest energetyczna postać - chwali swoją bohaterkę w "Kulisach M jak miłość" Anna Mucha. 

W tym momencie, kiedy Mucha wypowiada te słowa w "Kulisach M jak miłość" widzimy mrożące krew w żyłach sceny z przyszłych odcinków serialu! Najpierw jakiś wariat wielkim terenowym samochodem o mało nie zabija Budzyńskich na leśnej drodze. A potem widzimy twarz tego psychopaty! Kto to jest? - zobacz w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

Zobacz koniecznie: Ilona Janyst pożegnała M jak miłość. To była ostatnia scena Anety w serialu przed porodem - ZDJĘCIE

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ w jak wielkim niebezpieczeństwie będą Budzyńscy w "M jak miłość"!

W jednym z nowych odcinków "M jak miłość" tajemniczy mężczyzna z kamerą w ręku będzie się chował w lesie tuż obok siedliska i nagrywał wszystko, co robią Budzyńscy! Kiedy szczęśliwa Magda z Andrzejem pozwolą sobie na nocne igraszki w swoim ogrodzie, on to wszystko sfilmuje - ZOBACZ WIDEO I GALERIĘ ZDJĘĆ!

- Jaką Magda jest żoną, kochanką, matką, pracownikiem - zachwycony Wieczorek zaczyna wyliczankę idealnych ról swojej serialowej żony. 

- Z Andrzejem, myślę, stanowią cudowną parę, która ma w sobie miłość i pokłady serdeczności. Wierzę w to, że poczuciem humoru ludzie się mogą bronić i trochę koloryzować tę rzeczywistość. Ale nie zawsze jest tak pięknie jak byśmy sobie tego życzyli - mówi Mucha, a w tym momencie widzimy śledzącego ich psychopatę w pełnej okazałości - zobacz w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO

W kontekście ujawnionych w "Kulisach M jak miłość" scen, w których niebezpieczny psychol wziął sobie na celownik Budzyńskich, słowa szczęśliwej Magdy z jednego z odcinków brzmią złowieszczo. 

- Z chorym sercem, z tymi wszystkimi problemami jestem szczęśliwsza, niż kiedykolwiek wcześniej...  

Nie przegap: Michał ostatni raz w M jak miłość. Wrobi Joasię w ciążę i posunie się jeszcze dalej. To będzie jego pożegnalna scena - WIDEO

M jak miłość. Budzyńscy ofiarami psychopaty w Grabinie. Kamil też nie odpuści Magdzie, bo wciąż ja kocha
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze