M jak miłość

M jak miłość. Budzyńscy nigdy nie wrócą do Warszawy?! Od czasów kryzysu zapomnieli, że mają mieszkanie

2024-07-10 14:23

Dziwna sytuacja z mieszkaniem Budzyńskich z "M jak miłość" nie zniknie w kolejnym sezonie serialu. Magda (Anna Mucha) pokochała siedlisko i chyba można śmiało przyznać, że to najlepszy prezent, jaki Andrzej (Krystian Wieczorek) sprawił żonie. Odkąd Budzyńscy popadli w kryzys małżeński, a Magda zaczęła opiekować się Nadią (Mira Fareniuk), zapomnieli o swoim życiu w Warszawie. Mało tego, wszystko wskazuje na to, że w nowym sezonie "M jak miłość" Budzyńscy dalej nie ruszą się z Grabiny. Podajemy szczegóły!

Budzyńscy nie ruszą się z siedliska w kolejnych odcinkach "M jak miłość"

Odkąd Budzyńscy popadli w kryzys małżeński spowodowany zdradą Andrzeja, Magda właściwie nie rusza się z siedliska, gdzie rozkręciła mały biznes z noclegami dla letników. Afera z prawnikiem zbiegła się w czasie z rozpoczęciem opieki nad Nadią, która pojawiła się w życiu Magdy zupełnie niespodziewanie, ale zagościła na stałe. Dzięki pokaźnych rozmiarów działce i domu w  siedlisku, Budzyńscy mogą swobodnie się ze wszystkim pomieścić. 

Jak wielu fanów "M jak miłość" z pewnością pamięta, kiedyś życie Magdy i Andrzeja toczyło się w pełni w Warszawie. To tam prawnik ma kancelarię, klientów, a Magda niegdyś pracowała z mężem i jego załogą. Odkąd wpadli w małżeński kryzys, Budzyńska przebywa w Grabinie, a kiedy po wielu tygodniach udręki zakochani wreszcie się pogodzili, Andrzej też nie mieszka w Warszawie, a do pracy dojeżdża z siedliska. 

Co dalej z mieszkaniem Magdy i Andrzeja w Warszawie?

Jakoś nikt nie wspomina o mieszkaniu w Warszawie, zupełnie tak, jakby go nie było. Mało tego, nie zapowiada się, by Magda z Andrzejem wrócili do miasta. Wręcz przeciwnie, ich losy w nowym sezonie "M jak miłość" nadal będą się toczyły w siedlisku, czego dowodem są zdjęcia zza kulis kręcenia nowych odcinków.

Nawet w nowej czołówce "M jak miłość", której fragmenty można zobaczyć w naszej galerii, Magda z Andrzejem także pozują na leżakach w malowniczym otoczeniu Grabiny. To jednoznacznie przemawia za tym, że scenariusz na nowe odcinki "M jak miłość" po wakacjach raczej nie obejmuje powrotu zakochanych do Warszawy. 

Jak dotąd Magda z Andrzejem w ogóle nie poruszali tematu swojego mieszkania w stolicy. Nie wiadomo nawet, czy planują jego sprzedaż. Pewnym jest jednak, że widzowie "M jak miłość" dostaną kolejną dawkę malowniczej Grabiny, bo ostatnio Anna Mucha żegnała się z siedliskiem na swoim Instagramie. Życie Budzyńskich nadal będzie toczyło się pod miastem. 

M jak miłość. Pożegnanie Magdy z siedliskiem! Anna Mucha mówi o zniknięciu z serialu
Najnowsze