M jak miłość

M jak miłość. Bliźniaczki Zduńskich w ogóle nie rosną?! Zobacz jak teraz wyglądają Emilka i Zuzia - ZDJĘCIA, WIDEO

Bliźniaczki Zduńskie w ""M jak miłość" rosną razem z małymi aktorkami, które grają je od zawsze. Emilka (Julia Kempka) i Zuzia (Marcelina Kempka) co rok wyglądają na starsze i często zachwycamy się, że to już prawdziwe pannice! W tym roku jednak najmłodsze córki Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) wyglądają identycznie, jak rok temu! Czy małe Zduńskie przestały rosnąc? Oceńcie TO sami w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

M jak miłość. Bliźniaczki Zduńskie przestały rosnąć? Nic się nie zmieniły przez rok - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ

W "M jak miłość" bliźniaczki Zduńskie na początku "grały" lalki. Produkcja szybko naprawiła swój błąd i od tego momentu Emilkę i Zuzię grają Julia i Marcelinka Kempka. Dziewczynki rosną jak na drożdżach i co rok prezentują swój najnowszy wizerunek. Ostatnie WIDEO z planu sagi rodu Mostowiaków zamieścił na swoim profilu na Instagramie serialowy tata bliźniaczek Piotrek, czyli Marcin Mroczek. Czy dziewczynki w ogóle urosły przez ostatni rok?

- Moje laleczki kochane, gwiazdeczki - Tak serialowa Kinga, Katarzyna Cichopek powitała Emilkę i Zuzię na planie "M jak miłość". - Pomachajcie! 

Bliźniaczki na planie "M jak miłość" posłusznie i radośnie pomachały do kamery, aż Mroczek włączył się w akcję i postanowił potraktować serialowe córeczki, jak należy się dzieciom. - A co tam się dzieje? - tak Piotrek zainteresował dziewczynki planem "M jak miłość". I nareszcie zobaczyliśmy bliźniaczki Zduńskie, które bawią się jak małe dzieci! Podczas kiedy serialowe Emilka i Zuzia zaczęły zajadać się popcornem mrucząc "mniam-mniam", my zaczęliśmy się zastanawiać, czy one w ogóle od zeszłego roku urosły?

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Dajcie znać w sondzie na końcu tekstu!

Nie przegap: Nowy Wojtek w M jak miłość. Basia znów się zakocha. Córka Rogowskich zapomni już o Dawidzie? - ZDJĘCIA

M jak miłość Bliźniaczki Zduńskich w ogóle nie rosną? Zobacz jak teraz wyglądają Emilka i Zuzia
Sonda
Czy bliźniaczki Zduńskie w "M jak miłość" zmieniły się przez ostatni rok?
Najnowsze