M jak miłość

M jak miłość. Argasiński upoluje nową ofiarę! Piękną pielęgniarkę Laurę spotka los Patrycji? -ZDJĘCIA, WIDEO

Jerzy Argasiński w "M jak miłość" znajdzie sobie nową ofiarę? Karol Strasburger przyznaje w "Kulisach M jak miłość", że samotność ostro daje mu się we znaki. Z kolei grająca Laurę Klaudia Kulinicz ujawnia, że jej serce krwawi, kiedy patrzy na cierpienie biednego Jerzego.... I piękna pielęgniarka zacznie uwodzić Argasińskiego! Czy pakuje się w taki sam koszmar, jaki był udziałem Patrycji (Alżbeta Lenska)? Sprawdź co już wiemy i zobacz, co zdradzają gwiazdy w WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość".

M jak miłość. Argasiński upoluje nową Patrycję? Piękna Laura da się zalać na "biednego misia" 

W "Kulisach M jak miłość" gruchnęła wieść, że Argasiński będzie miał nowy romans! Piękna Laura zacznie uwodzić samotnego Jerzego. Niewykluczone, że on sprytnie stworzy taki obrazek siebie, który zmiękczy czułe serce pielęgniarki. Zwłaszcza, że Laura również będzie się czuła samotna, bo Karnowski potraktuje ją jak "dziewczynę na godziny". Czy pielęgniarka podzieli losy Patrycji?

Jak pamiętamy, Patrycja i Jerzy Argasińscy pojawili się w "M jak miłość" jako szczęśliwi ludzie. To też był pewien obraz, pod którym kryła się wielka samotność i frustracja zdradzanej i upokarzanej żony. Prawdę odkrył Łukasz (Jakub Józefowicz), który zakochał się w Patrycji do szaleństwa i uwolnił ją ze szponów męża okrutnika. Ale kto pomoże niewinnej Laurze? Ona sama wpakuje się prosto w "paszczę lwa"! 

- Laura jest bardzo samotna. I z tej tęsknoty za drugim człowiekiem dobrze widzi w ludziach ich tęsknoty. To, że Argasiński jest sam, że przychodzi do tej kliniki, bo nie ma z kim być  - tłumaczy Klaudia Kulinicz w "Kulisach M jak miłość". 

- Trochę temu Argasińskiemu życie się załamało... Na pewno będzie próbował z tej samotni się wydostać - zdradza Karol Strasburger w "Kulisach M jak miłość".

- Wrażliwość Laury jest bardzo silna w tym momencie i na pewno będzie mu chciała w jakiś sposób pomóc. W taki przyjacielski, szczery sposób...

Laura po zaobserwowaniu nieszczęścia Argasińskiego w "M jak miłość" weźmie się na "typowy kobiecy sposób". Kiedy smutny Jerzy będzie przesiadywał sam w gabinecie ona zacznie donosić mu smakołyki...  

- Może miałby pan ochotę zjeść ze mną kawałek tortu i napić się kawy? - zaproponuje pielęgniarka z pięknym uśmiechem. 

- Jak wiemy "M jak miłość", to jakaś miłość się musi pojawić - zdradza Karol Strasburger z podstępnym uśmieszkiem Argasińskiego. 

Czy Laura podzieli nieszczęsny los Patrycji? Przekonamy się śledząc wątek w "M jak miłość"!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1714: Magda odkryje, że Andrzej znów uciekł do Julii. Zamknie drzwi i pójdzie dalej - ZDJĘCIA

M jak miłość. Argasiński upoluje nową ofiarę! Pielęgniarka Laura zostanie kochanką ordynatora!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze