M jak miłość

M jak miłość. Anka walczyła z Magdą o Andrzeja do ostatniej sekundy. Zobacz jak zmieniła się Weroniki Rosati i jej luksusowe życie – ZDJĘCIA

Anka w "M jak miłość" była jedną z bohaterek, które wywodzą się z uroczych czasów młodości Magdy Anna Mucha), Kingi (Katarzyna Cichopek) i Kamila (Marcin Bosak) na Łowickiej. Jednak Anka (Weronika Rosati) prowadziła mroczne życie, a w swoje szemrane interesy wciągnęła nawet Andrzeja! Nigdy nie poddała się też w próbach, żeby odzyskać mecenasa dla siebie, nawet po ślubie Budzyńskiego z Magdą. W końcu Anka zniknęła, a grająca ją Weronika Rosati wyjechała na stałe do USA. Zobacz jak wygląda luksusowe życie byłej gwiazdy "M jak miłość" w GALERII ZDJĘĆ!

Była gwiazdą M jak miłość. Dziś już nie przypomina Anki, która chciała Magdzie odebrać Andrzeja

Andrzej w "M jak miłość" dawno temu Ankę kochał. Miał zresztą z tego powodu kłopoty, bo kochanka była zamieszana w nielegalny handel dziełami sztuki, a on jej podobno w tym pomagał. Jednak romans nie przetrwał, tyle że Anka nigdy się z tym nie pogodziła! Nawet po ślubie Budzyńskiego z Magdą knuła, aby go odzyskać. Miała zresztą w tym wspólnika, bo wtedy jeszcze Kamil (Marcin Bosak) wzdychał do Budzyńskiej... Ostatecznie Anka przegrała, a jej postać zniknęła z sagi rodu Mostowiaków. Co teraz robi Weronika Rosati?

Anka z "M jak miłość" wyprowadziła się na stałe do USA, gdzie z różnym skutkiem próbuje rozwijać karierę w Hollywood. Rosati jednak prezentuje na swoim profilu na Instagramie ZDJĘCIA, na których wygląda jak wielka gwiazda filmowa. Czy przypomina jeszcze dawną Ankę? 

W "M jak miłość" nikt nawet nie wspomina już o Ance. Weronika zagrała jeszcze postać Marty w serialu "Zawsze warto", ale niestety ta historia zamknęła się na 2 sezonie. Jakie życie wiedzie w USA Rosati? Zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Nie przegap: W M jak miłość grał Antka Szeflera i był Mateuszowi jak brat. Teraz trudno poznać Jakuba Jankiewicza – ZDJĘCIA

Luksusy na planie M jak miłość. Katarzyna Kołeczek pochwaliła się takimi warunkami!
Najnowsze