M jak miłość. Ania ma męża! Podobny do Marcina?

2018-07-22 21:22 Ag
Maria Pawłowska (Ania z M jak miłość) i jej mąż Michał Poznański
Autor: Instagram Maria Pawłowska (Ania z M jak miłość) i jej mąż Michał Poznański

Maria Pawłowska, czyli Ania z "M jak miłość" ma męża! Zapewne niewielu fanów serialu wie, że aktorka, która rok temu dołączyła do obsady "M jak miłość" prywatnie jej mężatką. Od 2017 roku Maria Pawłowska jest żoną aktora Michała Poznańskiego. Wraz z mężem pisze scenariusze oraz organizuje reklamy i inne produkcje. Mąż Marii Pawłowskiej na razie nie grał w żadnym serialu, ale trochę przypomina Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski). Też jest wysoki i dobrze zbudowany.

Maria Pawłowska prywatnie - kim jest Ania z "M jak miłość"?

27-letnia Maria Pawłowska gra w "M jak miłość" od roku, ale już zalicza się od grona największych gwiazd serialu. Postać Ani jest na tyle istotna, że pojawi się w nowej czołówce "M jak miłość" po wakacjach 2018. Jako dziewczyna Marcina Chodakowskiego będzie musiała o niego walczyć z Izą (Adriana Kalska). Co prawda Marcin zaproponuje Ani, żeby razem zamieszkali, ale cały czas będzie myślał o Izie...

Ania po raz pierwszy pojawiła się w "M jak miłość" w 2017 roku. Zadebiutowała w 1325 odcinku gdy chciała ratować Marcina przed rzekomym samobójstwem! W ten sposób zagościła w życiu Chodakowskiego na długiej. Jako dociekliwa dziennikarka naraziła jego syna Szymka (Staś Szczypiński) na śmiertelne niebezpieczeństwo. Pisząc artykuł o handlu żywym towarem, została porwana razem z Szymkiem.

Obecnie Maria Pawłowska znajduje się również w obsadzie serialu "Leśniczówka", gdzie wciela się w postać Ewy Płoskiej, sekretarki w firmie głównego bohatera Krzysztofa (Marek Bukowski).


Maria Pawłowska od 2017 roku jest żoną aktora Michała Poznańskiego. Wraz z mężem pisze scenariusze oraz organizuje reklamy i inne produkcje. W dzieciństwie miała okazję mieszkać we Francji, ponieważ jej rodzice są są naukowcami i tata jako fizyk nuklearny dostał posadę we Francji. Serialowa Ania z "M jak miłość" nie publikuje na Instagramie zdjęć z mężem, ale Michał Poznański chętnie chwali się swoją sławną żoną.

Koniec pięknych wakacji. Wracamy do pracki 😎 Post udostępniony przez Michał Poznański (@michal.poznanski)
Wycieczka dookoła wyspy udana. Pojutrze wracamy do domu. Jaka pogoda w Polsce? Post udostępniony przez Michał Poznański (@michal.poznanski)
Najnowsze