M jak miłość

M jak miłość. Andrzej znów da się omotać Julii! Użyje do tego Rotkiewicza – ZDJĘCIA

Andrzej (Krystian Wieczorek) w "M jak miłość" znów ulegnie czarowi Julii (Marta Chodrowska)? Wydaje się, że Malicka po swoim powrocie do Warszawy po dłuższej nieobecności, zmieniła się. Kiedyś oszalała z nienawiści psychopatka dziś wyciszyła się uspokoiła, a wręcz stała bardzo pomocna i życzliwa. Taką Julię widzimy w pobliżu Rotkiewicza (Aleksandar Milicević), którego spotkała potworna tragedia straty żony i córki. To właśnie Malicka w "M jak miłość" doniosła Andrzejowi, że Rotkiewicz planuje zamordować kierowcę, który zabił jego rodzinę. Tak Julia po raz kolejny nawiązała kontakt z Budzyńskim i zbliżyła się do niego. Można powiedzieć, że tragedia Rotkiewicza "spadła jej z nieba"... Czy Andrzej pozwoli jej znów się omotać? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Andrzej znów wpadnie w sidła Julii? Wykorzysta tragedię Rotkiewicza 

W nowych odcinkach "M jak miłość" Andrzej i Julia nadal będą pomagać Rotkiewiczowi. Ona będzie blisko złamanego tragedią byłego szefa, nie raz utuli go pijanego do snu i wysłucha jego planów zemsty. Budzyński z kolei wyciągnie kolegę z więzienia, kiedy ten zostanie wtrącony za kraty po awanturze na komendzie. I ta historia połączy Malicką z rzekomym kochankiem na nowo. Czy Andrzej uwierzy w przemianę Juii?

Warto tu przypomnieć, że kiedy Malicka pojawiła się w "M jak miłość" również była miła, słodka i bardzo spokojna. Długo grała niewinną "ofiarę chuci Andrzeja" i on jej w to uwierzył. Kiedy Julia straciła dziecko pełen poczucia winy Budzyński trwał przy niej i opiekował się jak najlepszy mąż. Nagrody za to nie dostał tylko kretyńską zemstę psychopatki, która próbowała wsadzić go za kraty na resztę życia. Czy to możliwe, że on znów uwierzy w jej łagodny charakter? 

Na oficjalnym profilu "M jak miłość" pojawiło się ZDJĘCIE, na którym roześmiana Julia bryluje w sądzie w towarzystwie Andrzeja i Rotkiewicza. W dodatku Chodorowska wprost zapytuje fanów serialu, którego z nich ma wybrać!

Który? Ten po prawej czy po lewej?😉

- To jest pytanie retoryczne😂 - Krystian Wieczorek odpowiedział jako pierwszy!

- 🤣🤣🤣 - odpowiedziała mu aktorka. 

- Po lewej😜🥰 - wskazali Andrzeja także fani serialu. 

- może raz jeden raz drugi to wtedu będzie ciekawiej w serialu

- Ten w okularkach to bedzie nowy love;) - padło też podejrzenie w stronę Rotkiewicza. 

- Żaden. Znajdź sobie kawalera 😂😂😂😂😂

- Z prawej.. Od Andrzejka wara 🤭co nie @taannamucha ?? 😈

Jak będzie zobaczymy, ale trudno nam uwierzyć w przemianę Julii, która już pokazała, na co ją stać. Prawdopodobnie żyje zemstą na obu prawnikach. Andrzejowi ma za złe, że się w niej nie zakochał, a Rotkiewiczowi, że wyrzucił ją z pracy. Czy Budzyński jako jedyny uwierzy i znów da się omotać psychopatce? 

Sceny, które aktualnie są nagrywane w sądzie na planie "M jak miłość" mogą świadczyć o tym, że sprawa zabójstwa żony i córki prawnika będzie miała swój ciąg dalszy. Marek nie jest w adwokackiej todze, raczej wystąpić w roli oskarżonego za zabójstwo kierowcy. Niewykluczone też, że Rotkiewicz będzie po prostu oskarżycielem posiłkowym w procesie zabójcy żony. Ważne, że cokolwiek zdarzy się na sali sądowej, będą w tym razem Andrzej z Julią...     

Nie przegap: M jak miłość. Dorota szybko znudzi się Bartkiem. Złamane serce uleczy mu Natalka?

M jak miłość odcinek 1779 ZWIASTUN. Rotkiewicz znajdzie zabójcę żony i córki? Zemsta połączy go z Julią
Listen on Spreaker.
Najnowsze