M jak miłość

M jak miłość. Dorota szybko znudzi się Bartkiem. Złamane serce uleczy mu Natalka?

Bartek (Arkadiusz Smoleński) w "M jak miłość" od pewnego momentu może liczyć na ogromne wsparcie milionerki Doroty (Iwona Rejzner). Pracodawczyni Lisieckiego szybko zauważyła w ogrodniku potencjał na osobistego pana do towarzystwa. I choć Bartek nie świadczy żadnych usług seksualnych, pobiera pieniądze za udawanie jej partnera przed jej byłym mężem i przyjaciółmi. Widzowie "M jak miłość" nawet zaczęli życzyć Bartkowi, aby jego relacja z Dorotą zamieniła się w poważny związek, ale podejrzewają też, że może wcześniej on się milionerce znudzić. Czy Natalka (Dominika Suchecka) utuli złamane serce szwagra?

M jak miłość. Dorota zbudzi się Bartkiem? Tylko Natalka mu zostanie

Bartek w "M jak miłość" został porzucony przez żonę Ulę (Iga Krefft), która zwariowała i pociągnęła ze sobą Kalinkę (Oliwia Kępka) w głąb australijskiej sekty. Lisiecki wrócił do Grabiny załamany i w dodatku bez grosza przy duszy. Można powiedzieć, że nowa klientka, milionerka Dorota "spadła mu z nieba" w tej sytuacji. Tym bardziej, że kobieta szybko uznała Bartka za tak atrakcyjnego mężczyznę, aby się nim chwalić i jeszcze płacić mu za to!

Dorota w "M jak miłość" jest kobietą bardzo majętną. Milionerka miała trzech mężów, więc nie szuka na razie relacji romantycznej. Ma swoje tajemne cele, które Bartek pomaga jej realizować. A ona finansowo wspiera go w rozwodzie z Ulą i w walce o Kalinkę. Jak długo to potrwa?

Fani "M jak miłość" dzielą się na tych, którzy kibicują Bartkowi w relacji z Dorotą oraz na tych, którzy wolą widzieć go u boku Natalki. Przy okazji rozważań na ten temat, z którą z nich Lisiecki powinien się związać padły ciekawe podejrzenia o dalszych wydarzeniach.  

- Bartek Dorota super para ❤️

Ta przy której mu mocniej serce zabije to jego wybór ❤️

- Tylko Natalka!

- Dorota 💕

- Natalka 🙂

- Dorota pasuje do niego jest taka dojrzała i wie czego chce

- Dorota niedługo się nim znudzi, Bartek jest tylko jej potrzebny dla pokazu a Natalce będzie zależeć na Bartku, ona bardziej pasuje do Bartka 😍

Nie wiadomo do końca w "M jak miłość" o co Dorocie chodzi. Milionerka dzięki Bartkowi chce na pewno pokazać światu, że ma się świetnie i nie cierpi po kolejnym rozwodzie. Ale czy to jest warte tyle, ile adwokat i rozwód w Australii plus drogie, zagraniczne podróże? Przekonamy się, jakie naprawdę są intencje Doroty w TVP2. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1785: Dorota wygra walkę z Natalką o Bartka! Nawet Ula stanie po jej stronie

M jak miłość. Nowa Natalka zbliży się z Bartkiem i załatwi Ulę
Listen on Spreaker.
Najnowsze